Britney Spears nie chce mieć chłopaka

Britney Spears woli skupiać się na trasie koncertowej Circus, niż biegać na randki. To chyba dobrze...?
Samotna Britney Britney Spears woli śpiewać niż biegać na randki. Britney Spears woli skupić się na trasie koncertowej "Circus", niż biegać na randki. Gwiazda ucina spekulacje o planowanym ślubie z tancerzem Johnem Sundahlem. Kilka ostatnich lat nie było łatwych dla Brit. Ze szczytu spadła na samo dno. Teraz powoli wraca z niebytu, powraca i znów zaskakuje. Jej krążek "Circus" został dobrze przyjęty, a trasa koncertowa wypada całkiem nieźle (były wpadki z przerwami podczas występów, ale fani chyba wybaczyli to swojej idolce). Nic dziwnego, że Britney woli skupić się teraz na karierze, a nie na życiu prywatnym. Z drugiej strony, czy to nie jest ucieczka od problemów? Piosenkarka mówi, że nie jest jeszcze w stanie wejść w poważny związek, a małżeństwo z Kevinem Federlinem uznała za największy błąd w swoim życiu. Gwiazda ucina także spekulacje, jakoby planowała ślub z tancerzem, Johnem Sundahlem, z którym jest od pewnego czasu łączona. My mamy nadzieję, że w życiu Brit wszystko się ułoży - upora się z problemami z przeszłości i znów będzie uśmiechniętą dziewczyną. Taką, jaką ją pamiętamy z początków kariery.

 

Kilka ostatnich lat nie było łatwych dla Brit. Ze szczytu spadła na samo dno. Teraz powoli wraca z niebytu, powraca i znów zaskakuje. Jej krążek "Circus" został dobrze przyjęty, a trasa koncertowa wypada całkiem nieźle (były wpadki z przerwami podczas występów, ale fani chyba wybaczyli to swojej idolce).

 

Nic dziwnego, że Britney woli skupić się teraz na karierze, a nie na życiu prywatnym. Z drugiej strony, czy to nie jest ucieczka od problemów? Piosenkarka mówi, że nie jest jeszcze w stanie wejść w poważny związek, a małżeństwo z Kevinem Federlinem uznała za największy błąd w swoim życiu. Gwiazda ucina także spekulacje, jakoby planowała ślub z tancerzem, Johnem Sundahlem, z którym jest od pewnego czasu łączona.

 

 

 

 

Kotek ma nadzieję, że w życiu Brit wszystko się ułoży - upora się z problemami z przeszłości i znów będzie uśmiechniętą dziewczyną. Taką, jaką ją pamiętamy z początków kariery.

 

Życzymy Britney powodzenia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym!