Afera Tomka Kammela

Plotkomaniacy pamiętajcie: 21 kwietnia 2009 w Polsce narodził się show-biznes.
Afera Tomka Kammela Plotkomaniacy pamiętajcie: 21 kwietnia 2009 w Polsce narodził się show-biznes Tomek Kammel obecnie pracuje dla firmy Sparrow, która zajmuje się organizowaniem szkoleń i konferencji dla firm, także banków Układ, miłość i grube miliony A zaczęło się od informacji w magazynie "Puls Biznesu", iż Katarzyna Niezgoda - członek zarządu Pekao SA (Prywatnie dziewczyna, narzeczona, kochanka prezentera Tomka Kammela) została zwolniona. Pierwsze podejrzenia padły na kryzys w naszym kraju (No przecież nie na taki w związku, bowiem Kasia i Tomek gruchają jak dwa gołębie z piosenki Agnieszki Frytki Frykowskiej). Dziś wiemy, że poszło oczywiście o pieniądze. Tomek Kammel obecnie pracuje dla firmy Sparrow, która zajmuje się organizowaniem szkoleń i konferencji dla firm, także banków. Pekao S.A, którego wiceprezesem była właśnie Niezgoda zlecał spotkania i szkolenia firmie, w której pracuje Tomek. Dzięki takiemu układowi przychody Sparrow wzrosły diametralnie. Żeby była jasność obroty Sparrow przed ingerencją Niezgody, czyli w okresie 2001-2004 wynosiły ok. 1 -1,2 miliona złotych rocznie, w 2005 roku, gdy już byli parą wzrosły do 5,5 miliona a w ostatnich latach nawet 10 milionów złotych rocznie. "Puls Biznesu" podejrzewa, że powiązania Niezgody ze Sparrow były przyczyną jej wyrzucenia.

  

Układ, miłość i grube miliony

 

A zaczęło się od informacji w magazynie "Puls Biznesu", iżKatarzyna Niezgoda - członek zarządu Pekao S.A (Prywatnie dziewczyna, narzeczona, kochanka prezentera Tomka Kammela) została zwolniona. Pierwsze podejrzenia padły na kryzys w naszym kraju (No przecież nie na taki w związku, bowiem Kasia I Tomek gruchają jak dwa gołębie z piosenki Agnieszki Frytki Frykowskiej). Dziś wiemy, że poszło oczywiście o pieniądze.

 

Tomek Kammel obecnie pracuje dla firmy Sparrow, która zajmuje się organizowaniem szkoleń i konferencji dla firm, także banków. Pekao S.A, którego wiceprezesem była właśnie Niezgoda zlecał spotkania i szkolenia firmie, w której pracuje Tomek. Dzięki takiemu układowi przychody Sparrow wzrosły diametralnie. Żeby była jasność obroty Sparrow przed ingerencją Niezgody, czyli w okresie 2001-2004 wynosiły ok. 1 -1,2 miliona złotych rocznie, w 2005 roku, gdy już byli parą wzrosły do 5,5 miliona a w ostatnich latach nawet 10 milionów złotych rocznie.

 

Puls Biznesu podejrzewa, że powiązania Niezgody ze Sparrow były przyczyną jej wyrzucenia:

W trakcie audytu (...) pani wiceprezes nagle się rozchorowała. Potem jednak wróciła do pracy i wydawało się, że wszystko rozejdzie się po kościach. Ostatecznie zdecydowano jednak, że ktoś odpowiedzialny za wdrażanie w Pekao karty zasad grupy Unicredit, zgodnie z którą należy zawsze zachowywać bezstronność w wyborze dostawców towarów i usług, nie może dłużej być w zarządzie banku" - zdradził informator "Pulsu biznesu.

 

  

Ale to nie wszystko.

 

Kammelzanim stał się pracownikiem Sparrow był jej założycielem i udziałowcem. W 2007 roku sprzedał udziały (Żeby było ciekawiej) swojemu przyjacielowi.  Reszta udziałów należy do bliskiej znajomej Tomka Ewy Wróbel. Z usług firmy Kammela korzystały takie banki jak BPH oraz Pekao. W obu pracowała Niezgoda.  Jak wylicza dzisiejszy Fakt Kammel oraz Niezgoda kochają wystawne życie:

 

Porsche: 430 00 zł

Ferrari: 200 000 zł

Willa: 3000 000 zł

Apartament na warszawskiej Woli Tomka

Pokaźna Willa pod Warszawą Kasi

 

Nam może jest do śmiechu, ale Tomkowi Kammelowi  i jego narzeczonej Kasi Niezgodzie uśmiech zszedł z buziaczków kilka dni temu. I prędko nie wróci.

 

Więcej o:
Komentarze (114)
Afera Tomka Kammela
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 46 razy 34

  O ty wieprzowino jedna! Takie numery wyczyniałaś! A ludziom odsetki w wysokości 0,01% na RORze wypłacacie! Czekaj, schudniesz ty na więziennym wikcie. Nikt Ci tam kawioru z Sheratona donosił nie będzie spaślaku bezwstydny!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 21

  I tak się robi w Polsce interesy... A tu zwykłym śmiertelnikom mydlą oczy, że trzeba być przedsiębiorczym, że fundusze unijne, itp. Ale dzięki za audyt, któremu niestraszna nawet choroba ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 17

  Jak to nie zrobili? Zrobili, odchudzili ją w photoshopie i wrzucili na stronę banku. Wszyscy pracownicy lali ze śmiechu :)))))))))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 17


  Najkrócej mówiąc - to wyglada na męską prostytucję.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  GRATULUJEMY KLIENTOM PEKAO SA PODWYZSZONYCH OPLAT ZA OBSŁUGE RACHUNKÓW TRZEBA UTRZYMYWAC HIPOPOTAMA I JEJ KOCHANKA

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  kammel parówa blokuje komentarze, gej

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Rzeczywiście, GRUBE miliony.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 14

  to było do przewidzenia że Kammel doi grubą paskude

 • cosma

  Oceniono 24 razy 14

  FLIP I FLAP POLSKIEGO BIZNESU !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX