Kinga Rusin męża nie szuka

Najlepszym sposobem na udane małżeństwo jest po prostu uniknięcie go - powiedziała "Faktowi" Kinga Rusin.

Niezależna kobieta w kwiecie wieku powinna nie móc opędzić się od adoratorów, ale Kinga Rusin nie zawraca sobie głowy mężczyznami. W grę na pewno nie wchodzi małżeństwo. Przynajmniej dziennikarka zarzeka się, że nie spieszy jej się do ponownego złożenia przysięgi małżeńskiej.

- Nie szukam męża na siłę - zdradza w "Fakcie". - Najlepszym sposobem na udane małżeństwo jest po prostu uniknięcie go. A ten etap mam już po prostu za sobą.

Jednak panowie nie porzucajcie nadziei. Choć Kinga Rusin twierdzi, że obecnie koncentruje się na swoich dwóch córkach, nie mówi "nie".

- Przez pracę i wychowanie córek sprawy sercowe zeszły na dalszy plan. Teraz w ogóle o tym nie myślę. Ale kto wie, nigdy przecież nie wiadomo, co przyniesie życie.

Nigdy nic nie wiadomo...

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Kinga Rusin męża nie szuka
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Mądra babka:) Zajęła się dziećmi a nie bzykaniem z kimś, kto może chcieć się np. na niej promować (przykład Maserak i Foremniak) Właśnie super, że zajęła się dziećmi i sprawami zawodowymi. Ja tak samo na jej miejscu bym zrobiła. Nie wiem jaka Kinga jest w życiu prywatnym, bo nie znam jej, tylko z plotek i z TV ale trzymam za nią kciuki!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  pogadaj kinga z sowinska, ona ci znajdzie niezbyt wymagajacego zaganiacza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Przede wszystkim zmienić stylistę. To straszne jak ja ubierają.Nigdy nie lubiłam Hanny Lis ale jedno muszę przyznać to kobieta z klasą,a Pani Kinga robi wszystko na nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  te! kinga! majman jest jeszcze wolny, a on bierze wszystko!

 • Gość: Gość

  0

  Mądra odpowiedzialna i pracowita kobieta a ci co piszą o niej negatywne opinie to są zwykle prostacy i umysłowo i fizycznie nie atrakcyjni pełni zawiści bubki .

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  fajne cycuszki

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  Rusin nawet już nikt komentować nie chce - porażka

 • dzierlatka55

  Oceniono 8 razy 0

  nie chce miłości mężczyzny ???? to jest podejrzane :-))

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  NO TO MOŻE SZUKA ŻONY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX