Blanka wycisnęła z niego 10 kilo

Trafił w ręce kobiety odchudzacza - donosi "Super Express".
Odchudzony Kasprzykowski Blanka wycisnęła z niego 10 kilo Bartek Kasprzykowski z pewnością nie żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Ma spore szanse na wygraną, ale oprócz tego pozbył się warstewki niechcianego tłuszczu. Trafił w ręce kobiety odchudzacza - donosi "Super Express". Bartek Kasprzykowski z pewnością nie żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Ma spore szanse na wygraną (choć i tak bardziej kibicujemy Dorocie Gardias), ale oprócz tego pozbył się warstewki niechcianego tłuszczu. "SE" uważa, że to jest najłatwiejszy i najbardziej skuteczny sposób na odchudzanie. Wiele ciężkich, kilkugodzinnych treningów, litry potu na parkiecie i poskutkowało! Nie dość, że Bartek nauczył się tańczyć i dostaje same wysokie oceny, to jeszcze jak schudł. I to niemało, bo prawie 10 kg - zachwyca się "SE". Może i schudł, ale jakoś nie zaczął się nam podobać.

Bartek Kasprzykowski z pewnością nie żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Ma spore szanse na wygraną (choć i tak bardziej kibicujemy Dorocie Gardias), ale oprócz tego pozbył się warstewki niechcianego tłuszczu. "SE" uważa, że to jest najłatwiejszy i najbardziej skuteczny sposób na odchudzanie.

Wiele ciężkich, kilkugodzinnych treningów, litry potu na parkiecie i poskutkowało! Nie dość, że Bartek nauczył się tańczyć i dostaje same wysokie oceny, to jeszcze jak schudł. I to niemało, bo prawie 10 kg - zachwyca się "SE".

Może i schudł, ale jakoś nie zaczął się nam podobać.