Powrót do przeszłości

Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka R :)

 

Pamiętajcie, że ten przegląd jest subiektywny, Wasze propozycje możecie dodawać na forum (TUTAJ). Kotek czeka na Wasze sugestie i życzy miłej lektury :)

 

 

THE ROLLING STONES

 

Ten zespół zna chyba każdy. Stonesi od ponad czterdziestu lat królują na rockowej scenie muzycznej. Stali się wzorem i inspiracją dla innych formacji, ich twórczość wywarła znaczący wpływ na kulturę masową. Mick Jagger to twarz i głos tego zespołu - o takim frontmanie marzy każdy. O Rolling Stones naprawdę warto wiedzieć i pamiętać!

 

 

 


 

 

RED HOT CHILI PEPPERS

 

Zespół powstał w 1983 roku i od tego czasu zaskakuje nas swoim brzmieniem. Zdobywcy wielu nagród, posiadacze niesamowitych głosów - jeśli usłyszysz raz Red Hottów, zapamiętasz ich na zawsze!

 

 

 

 


 ROCKY

 

Serię filmów o przygodach boksera, Rocky'ego Balboa, ciężko nie zaliczyć do grona kultowych. Chyba każdy, choć raz w życiu, w święta, czy Nowy Rok, miał okazję śledzić walkę mistrza. Sylvester Stallone po tym filmie zyskał fanów na całym świecie. Bez Rocky'ego nie byłoby tego rankingu!

 

 

 

 

 

RAMBO

 

Jest Rocky, musi być i Rambo! Sylvestra Stallone, jako żołnierza, weterana wojny z Wietnamu, zna każdy. Fakt, że produkcja puszczana jest zawsze i wszędzie, musi o czymś świadczyć. Chociaż Kotka przerażają sceny, gdy John Rambo sam zszywa sobie rany, to i tak uwielbia tę serię filmów!

 

 

REKSIO

 

Czy jest tu ktoś, kto nie zna Reksia? Kotek ma nadzieję, że nie :) Ten sympatyczny psiak podbił serca małych i dużych widzów. Chociaż Reksio ma już ponad czterdzieści lat, ciągle tam samo bawi i wzrusza. Kotek uwielbia Reksia!

 

 

 

 

RUMCAJS

 

Rumcajs to tytułowy bohater czechosłowackiej kreskówki. Może i jest mniej popularny od Reksia, ale czy mniej fajny? Rumcajs - szewc i rozbójnik z konieczności, jego żona Hanka i syn Cypisek stali się ulubionymi bohaterami dzieci i dorosłych.

 

 

 

 

RELAKSY

 

Relaksy to kultowe buty z lat osiemdziesiątych. Trochę kalosze, trochę walonki, trochę...po prostu ocieplane buty. Dziś wydają się być szczytem bezguścia, niegdyś - szczyt mody i marzeń :)

 

 

Kotek czeka na Wasze propozycje!