Nelly Rokita: Jestem w stanie zrezygnować z małżeństwa!

Nelly zastanawia się, czy zasługuje na takiego męża jak Jan Rokita.
Mogę żyć bez męża! Nelly Rokita zastanawia się, czy zasługuje na takiego męża jak Jan Rokita. Nelly Rokita zdradza w wywiadach, że może zrezygnować z małżeństwa z Janem Rokitą. Przyznaje też, że nie jest idealną żoną, a mąż rzadko kiedy jej słucha. Osoby publiczne rzadko mówią o swoich słabych stronach i wadach. Wyjątkiem jest Nelly Rokita. Posłanka PiS-u w wywiadzie dla "Vivy" zdradza, że nie jest idealną żoną. Ponoć Jan Rokita często się na nią denerwuje i rzadko kiedy jej słucha. - Oboje jesteśmy dziwakami, ale mamy podobne poglądy na świat. "Widzisz Jasiu, jak to jest? Lepiej w życiu wybrałam. Mam lepszego męża niż ty żonę. Masz pecha (...)". Może nie zasługuję na Jana. Jestem w stanie zrezygnować z małżeństwa - twierdzi Nelly w rozmowie z "Vivą". Nelly Rokita należy do partii, którą jej mąż często krytykuje na łamach poczytnego dziennika. Życie w tak politycznym małżeństwie z pewnością nie jest zbyt proste. Pewne jest jedno - Nelly i Jan są idealnym dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają.

Osoby publiczne rzadko mówią o swoich słabych stronach i wadach. Wyjątkiem jest Nelly Rokita. Posłanka PiS-u w wywiadzie dla "Vivy" zdradza, że nie jest idealną żoną. Ponoć Jan Rokita często się na nią denerwuje i rzadko, kiedy jej słucha.

Oboje jesteśmy dziwakami, ale mamy podobne poglądy na świat. "Widzisz Jasiu, jak to jest? Lepiej w życiu wybrałam. Mam lepszego męża niż ty żonę. Masz pecha (...) Może nie zasługuje na Jana. Jestem w stanie zrezygnować z małżeństwa - twierdzi Nelly w rozmowie z "Vivą".

 

Nelly Rokita należy do partii, którą jej mąż często krytykuje na łamach poczytnego dziennika. Życie w tak politycznym małżeństwie pewnością nie jest zbyt proste. Pewne jest jedno - Nelly i Jan są idealnym dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają.