Justyna Kowalczyk okradziona

Sportsmenka błaga o oddanie pewnych rzeczy!
Kowalczyk okradziona Sportsmenka błaga o oddanie pewnych rzeczy! Auto Justyny Kowalczyk zostało okradzione pod katowickimi akademikami w nocy z wtorku na środę. W samochodzie była cała dokumentacja treningów Kowalczyk. Złodzieje nie znają żadnej świętości i biorą, co wpadnie im w ręce. Przekonała się o tym Justyna Kowalczyk, której auto zostało okradzione pod katowickimi akademikami w nocy z wtorku na środę. Sprzęt, który wyniesiono nie jest aż tak ważny - w samochodzie była cała dokumentacja treningów Kowalczyk. - Mój trener jest do tej pory w szoku. Czuje się tak, jakby zabrano mu pół jego życia. Z auta skradziono kamery, ale także wiele cennej dokumentacji: adresy, kontakty, plany treningowe. Aleksander jest człowiekiem starej daty i wszystko archiwizował za pomocą własnych notatek, a nie na laptopie - mówi smutna Justyna. Justyna Kowalczyk bardzo apeluje do złodziei, aby oddali chociaż dokumenty. Dla nich nie mają żadnej wartości, a dla niej i trenera są bezcenne. - Resztę możecie sobie zatrzymać - dodaje.

Złodzieje nie znają żadnej świętości i biorą, co wpadnie im w ręce. Przekonała się o tym Justyna Kowalczyk, której auto zostało okradzione po katowickimi akademikami w nocy z wtorku na środę. Sprzęt, który wyniesiono nie jest aż tak ważny - w samochodzie była cała dokumentacja treningów Kowalczyk.

- Mój trener jest do tej pory w szoku. Czuje się tak, jakby zabrano mu pół jego życia. Z auta skradziono kamery, ale także wiele cennej dokumentacji: adresy, kontakty, plany treningowe. Aleksander jest człowiekiem starej daty i wszystko archiwizował za pomocą własnych notatek, a nie na laptopie - mówi smutna Justyna.

Justyna Kowalczyk bardzo apeluje do złodziei, aby oddali chociaż dokumenty. Dla nich nie mają żadnej wartości, a dla niej i trenera są bezcenne.

- Resztę możecie sobie zatrzymać - dodaje.
Nowa ulubienica Polaków