Kasia Bujakiewicz spodziewa się dziecka?

Aktorka w końcu znalazła miłość swojego życia.
Bujakiewicz w ciąży? Kasia Bujakiewicz spodziewa się dziecka? Tygodnik "Na żywo" sugeruje, że Kasia Bujakiewicz jest w ciąży. Aktorka rzadko widywana jest w Warszawie, a ostatnio nie gra nawet w Teatrze Polskim w Poznaniu. Aktorka w końcu znalazła miłość swojego życia. Tygodnik "Na żywo" sugeruje, że Kasia Bujakiewicz jest w ciąży. Na jakiej podstawie dziennikarze gazety wysnuli takie wnioski? Aktorka rzadko widywana jest w Warszawie, a ostatnio nie gra nawet w Teatrze Polskim w Poznaniu. - Wszystkie spektakle z udziałem pani Kasi zostały odwołane do czerwca. Pani Kasia idzie do szpitala - zdradza "Na żywo" osoba z biura Teatru Polskiego. Gazeta próbowała dowiedzieć się od agentki Bujakiewicz, czy aktorka rzeczywiście spodziewa się dziecka. Kobieta nie chciała jednak rozmawiać na temat spraw prywatnych Kasi. Czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży dowiemy się zapewne w ciągu najbliższych tygodni lub miesięcy. Czego jak czego, ale ciąży nie da się ukryć.

Tygodnik "Na żywo" sugeruje, żeKasia Bujakiewicz jest w ciąży. Na jakiej podstawie dziennikarze gazety wysnuli takie wnioski? Aktorka rzadko widywana jest w Warszawie, a ostatnio nie gra nawet w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Wszystkie spektakle z udziałem pani Kasi zostały odwołane do czerwca. Pani Kasia idzie do szpitala - zdradza "Na żywo" osoba z biura Teatru Polskiego.

 

 

Gazeta próbowała dowiedzieć się od agentki Bujakiewicz, czy aktorka rzeczywiście spodziewa się dziecka. Kobieta nie chciała jednak rozmawiać na temat spraw prywatnychKasi. Czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży dowiemy się zapewne w ciągu najbliższych tygodni lub miesięcy. Czego jak czego, ale ciąży nie da się ukryć.