Nie zaprząta sobie głowy facetami

Czas na odpoczynek od problemów.
Ma dość facetów Czas na odpoczynek od problemów. Małgorzata Foremniak narzeka na facetów i mówi, że ma ich dość - święta spędzi z dziećmi. Z czego zwierza się koleżankom Małgorzata Foremniak? "Fakt" twierdzi, że narzeka na facetów i mówi, że ma ich dość. Zbliżają się święta i aktorka zamierza odpocząć, ale zdecydowanie nie ma w swoich planach obcowania z żadnymi mężczyznami. Zamiast tego, spędzi je z dziećmi. - Po prostu jest tak, jak jest. Teraz chcę wypocząć - Foremniak zdradza "Faktowi". Brak mężczyzny nie jest niczym ani kłopotliwym, ani dołującym. Wręcz przeciwnie - Małgorzata Foremniak kwitnie, dużo pracuje i chodzi na imprezy. Nie wygląda na nich na smutną. I tak trzymać!

 

Z czego zwierza się koleżankom Małgorzata Foremniak? "Fakt" twierdzi, że narzeka na facetów i mówi, że ma ich dość. Zbliżają się święta i aktorka zamierza odpocząć, ale zdecydowanie nie ma w swoich planach obcowania z żadnymi mężczyznami. Zamiast tego spędzi je z dziećmi.

- Po prostu jest tak, jak jest. Teraz chcę wypocząć - Foremniak zdradza "Faktowi".

Brak mężczyzny nie jest niczym ani kłopotliwym, ani dołującym. Wręcz przeciwnie - Małgorzata Foremniak kwitnie, dużo pracuje i chodzi na imprezy. Nie wygląda na nich na smutną.

 

 

I tak trzymać!

 

ZOBACZ:

Córka Foremniak już lansuje się na salonach

Jak usiąść, żeby nic nie było widać?

Maserak już znalazł sobie nową