Powrót do przeszłości

Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka L :)

 

Pamiętajcie, że ten przegląd jest subiektywny, Wasze propozycje możecie dodawać na forum (TUTAJ). Kotek czeka na Wasze sugestie i życzy miłej lektury :)

 

JOHN LENNON

 

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby tego chłopca z Liverpoolu. Lennon, członek zespołu The Beatles, to postać kultowa. Razem z Paulem McCartneyem właściwie stworzyli tą kultową formację - pisali teksty, komponowali, śpiewali. Johna znamy jednak nie tylko z Beatlesów. Musimy pamiętać o jego karierze solowej (którą rozpoczął w 1970 roku) i o związku z Yoko Ono - miłość, która przetrwała lata. Co nam się kojarzy z Lennonem? Oczywiście jego piosenki, ale powinniśmy pomyśleć także o...lennonkach! Okrągłe okulary, w których muzyk gustował zaczęto nazywać jego nazwiskiem. John Lennon zdecydowanie zasługuje na miejsce w kotkowym zestawieniu!

 

 

 LED ZEPPELIN

 

Led Zeppelin to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki. Formacja powstała w 1968 roku, zakończyła swą działalność w roku 1980. Z czym nam się kojarzy zespół? Z mocnym brzmieniem i...Jimmym Pagem, który właściwie stworzył tę grupę! Plotki głoszą, że Led Zeppelin ma znowu stanąć razem na scenie (muzycy rozpoczęli solowe kariery, ewentualnie czasem spotykają się w mniejszych podgrupach)!

 

 

 LAMBADA

 

Po prostu posłuchajcie :)

 

  

Bez tej piosenki wakacje byłyby bez sensu :) A spódniczki-lambadówy wracają na modowe szczyty!

 

LAJKRY

 

Lajkry, czyli błyszczące legginsy, były niezbędnym elementem stroju szanującej się nastolatki sprzed kilkunastu lat. Lajkry, do tego bluzo-sukienka z Myszką Miki i można było pokazać sie w szkole, czy na podwórku :) Kotek jest pewien, że lajkry jeszcze wrócą do łask! W końcu modne są "mokre" legginsy, czemu nie zaszaleć jeszcze bardziej? ;)

 

Kotek czeka na Wasze propozycje!