Kasia Cerekwicka wychodzi za mąż?

Magazyn "Party" pokazał zdjęcia wokalistki i jej nowego faceta. Jak nieoficjalnie dowiedział się Plotek, Kasia Cerekwicka już niedługo może stanąć na ślubnym kobiercu.
Kasia wychodzi za mąż? Magazyn "Party" pokazał zdjęcia Kasi Cerekwickiej i jej nowego faceta. Magazyn "Party" pokazał zdjęcia Kasi Cerekwickiej i jej nowego faceta. Jak dowiedział się Plotek, wokalistka już niedługo może stanąć na ślubnym kobiercu. Jak nieoficjalnie dowiedział się Plotek, wokalistka już niedługo może stanąć na ślubnym kobiercu. Co dzieje się u Kasi Cerekwickiej? Okazuje się, że mimo tego, że mało jej w mediach, dzieje się całkiem dużo. Wokalistka przede wszystkim zakochała się, o czym poinformował magazyn "Party" potwierdzając swoje doniesienia zdjęciami Kasi i jej nowego faceta. Para wygląda na szczęśliwą. Wszystko wskazuje na to, że Kasia znalazła wreszcie bratnią duszę. Jak pisze "Party", wybranek artystki prawdopodobnie ma na imię Leszek i jest prezesem firmy handlującej owocami morza. Para poznała się ponoć w jednym z klubów na Wybrzeżu pod koniec lata. Jak nieoficjalnie dowiedział się Plotek, Kasia Cerekwicka i jej ukochany już myślą o ślubie. Wszystko wskazuje więc na to, że to ten jedyny i wokalistka już niedługo się ustatkuje. Możemy tylko pogratulować! Kasia nie zapomniała jednak o pracy. Już szykuje nową płytę, która ma ukazać się na jesieni. - Na razie mogę tylko powiedzieć, że nowa płyta będzie pozytywna, romantyczna, bardzo kobieca i subtelna - wyznała piosenkarka w rozmowie z "Party". Do tej pory śpiewała głównie o cierpieniu i rozstaniach. Jak widać, to co dzieje się aktualnie w życiu artystki ma spory wpływ na jej twórczość. W związku z tym życzymy Kasi, by teraz śpiewała piosenki tylko o szczęśliwej miłości.

 

Co dzieje się u Kasi Cerekwickiej? Okazuje się, że mimo tego, że mało jej w mediach, dzieje się całkiem dużo. Wokalistka przede wszystkim zakochała się, o czym poinformował magazyn "Party" potwierdzając swoje doniesienia zdjęciami Kasi i jej nowego faceta.

 

Para wygląda na szczęśliwą. Wszystko wskazuje na to, że Kasia znalazła wreszcie bratnią duszę. Jak pisze "Party", wybranek artystki prawdopodobnie ma na imię Leszek i jest prezesem firmy handlującej owocami morza. Para poznała się ponoć w jednym z klubów na Wybrzeżu pod koniec lata. 

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się Plotek,Kasia Cerekwicka i jej ukochany już myślą o ślubie. Wszystko wskazuje więc na to, że to ten jedyny i wokalistka już niedługo się ustatkuje. Możemy tylko pogratulować!

 

Kasia nie zapomniała jednak o pracy. Już szykuje nową płytę, która ma ukazać się na jesieni.

Na razie mogę tylko powiedzieć, że nowa płyta będzie pozytywna, romantyczna, bardzo kobieca i subtelna - wyznała piosenkarka w rozmowie z "Party"   

Do tej pory śpiewała głównie o cierpieniu i rozstaniach. Jak widać, to co dzieje się aktualnie w życiu artystki ma spory wpływ na jej twórczość. W związku z tym życzymy Kasi, by teraz śpiewała piosenki tylko o szczęśliwej miłości.

 

Czyżby Kasia już przyzwyczajała się do bieli?