Gosia Andrzejewicz żyje!

Naprawdę! Sprawdziliśmy - kończy prace nad nową płytą. Cieszycie się?
Gosia Andrzejewicz żyje! Naprawdę! Sprawdziliśmy - kończy prace nad nową płytą. Cieszycie się? Gosia Andrzejczuk poinformowała na swojej oficjalnej stronie, że już 2 maja odbędzie się zlot Gosiomaniaków. Wiecie gdzie? W knajpie "Gniazdo Piratów"! "Mam już dość, nie mów mi nic, pozwól żyć...." Naprawdę stęskniliśmy się za twórczością Gośki. Od czasu, gdy "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" zeszło z anteny, Gosia także zeszła. To znaczy przepadła, choć zaczęliśmy przypuszczać, że artystyczna śmierć naprawdę nastąpiła. Mamy znakomita wiadomość i to nie tylko dla Gosiomaniaków, tak piosenkarka nazywa swoich fanów. Gosia nagrywa płytę! A dokładnie kończy ją nagrywać. Jakie piosenki znajdziemy na płycie? Nasty Virgin, Bad Boys czy Wojowniczka. Naprawdę zapowiada się dobra zabawa. Ale to nie wszystko. Gosia Andrzejczuk poinformowała na swojej oficjalnej stronie, że już 2 maja odbędzie się zlot Gosiomaniaków. Wiecie gdzie? W knajpie "Gniazdo Piratów"! Jeżeli w tym momencie pojawił się na waszych ustach szyderczy uśmieszek to znaczy, że nie jesteśmy sami w odczuwaniu żeny. Gorące nastolatki, rum, piraci i Gosia.

 

Mam już dość, nie mów mi nic, pozwól żyć.... Naprawdę stęskniliśmy się za twórczością Gośki. Od czasu, gdy "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" zeszło z anteny, Gosia także zeszła. To znaczy przepadła, choć zaczęliśmy przypuszczać, że artystyczna śmierć naprawdę nastąpiła.

 

Mamy znakomita wiadomość i to nie tylko dla Gosiomaniaków (Tak piosenkarka nazywa swoich fanów) - Gosia nagrywa płytę! A dokładnie kończy ją nagrywać. Jakie piosenki znajdziemy na płycie? Nasty Virgin, Bad Boys czy Wojowniczka. Naprawdę zapowiada się dobra zabawa. Ale to nie wszystko.

 

Gosia Andrzejczuk poinformowała na swojej oficjalnej stronie, że już 2 Maja odbędzie się zlot Gosiomaniaków. Wiecie gdzie? W knajpie "Gniazdo Piratów"! Jeżeli w tym momencie pojawił się na waszych ustach szyderczy uśmieszek to znaczy, że nie jesteśmy sami w odczuwaniu żeny. Gorące nastolatki, rum, piraci i Gosia.

 

Bonus dla Plotkomaniaków: Nowa piosenka Gosi: