Radek Majdan znów oświadcza

Tym razem słowa swe kieruje do Kuby Wojedzódzkiego i Michała Figurskiego nazywając ich dziewczynami.

 

Radek Majdan zdążył już poznać smak i moc internetu, który daje możliwość komentowania bierzących spraw na stronach oficjalnych jak i tych mniej oficjalnych. Pisaliśmy już o oświadczeniu Radosława w sprawie zerwania umowy z firmą Taboo. Teraz przyszedł czas na część drugą tego wpisu. Zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Wpierw Radek komentuje sprawę zerwania umowy z pewną firmą...:

Ja natomiast Kieruję się w życiu prostymi zasadami honor, lojalność, szacunek i nie znoszę kłamców, dlatego nie pozwolę żeby za 200 czy 500 tysięcy zł ktoś robił ze mnie wariata. Powtórzę, więc jeszcze raz, nigdy nie wyraziłem zgody, ani też nie autoryzowałem zdjęć, które ukazały się w kampanii reklamowej, a to gwarantowała mi umowa, z której właściciele firmy się nie wywiązali. Jeśli chodzi o Dorotę to nie miała ona żadnego wpływu na moją decyzję, ponieważ sam decyduję o tym, co robię.

...By zaraz podążyć za Kazimierzem Marcinkiewicz w atakowaniu mediów i zbesztać gazety codzienne:

Robi mi się nie dobrze od tych sprostowań, ale niestety żyjemy w takim kraju, gdzie gazety mogą napisać wszystko i na ubliżając każdemu. Wiele artykułów nie prawdziwych na mój temat nie komentowałem, bo musiałbym niemal codziennie umieszczać wyjaśnienia, a po prostu nie mam na to czasu. Jednak ostatnio zbyt wiele spraw przemilczałem i co niektórzy w związku z tym mogą mieć bardzo wypaczony obraz mojej osoby. Dlatego wytłumaczyłem jeszcze raz dziennikarzom jednej z brukowych gazet proponując przeczytać to wolniej żeby zrozumieli, albo zajrzeli do słownika i zasięgnęli wiedzy, co oznacza autonomiczna decyzja.
Z drugiej strony zdając sobie sprawę, że artykuły w tej gazecie są pisane na zamówienie firmy, z której jestem w trakcie rozwiązywania umowy z powodu nie dotrzymania wcześniejszych ustaleń kontraktu i sposobu prowadzenia całej kampanii reklamowej.

Po czym szybko przeszedł z krytykowania gazet do komentowania wyczynów radiowców, czyli Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, którzy kilka tygodni temu obrazili Lecha Kaczyńskiego w audycji "Poranny WF":

 

Na zakończenie Pozdrowienia dla Kuby W. i Michała F. którzy zastanawiali się nie dawno w swojej audycji, kogo Polacy mają w dupie... W między czasie dziewczyny posunęły się trochę dalej obrażając prezydenta i prokurator zajął się ich sprawą, co w następstwie dało do myślenia wielu Polakom co w swoich dupach podczas odbywania wyroku będą mieli wspomniani panowie. Oczywiście bez urazy panowie i z duży dystansem do świata... Pozdrawiam.

 

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Radek Majdan znów oświadcza
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Kiedyś Mandaryna "śpiewała"... teraz Radziu wziął się za "pisanie"...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Mysle, ze wtym ;manifescie; Maja musiala maczac palce. Kuriozalny styl jest identyczny, jak jej oswiadczenia dotyczace tzw artystki!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Majdan to wsad do prezerwatywy. Jak zacznie pisać to jak laska Marcinkiewicza - to dopiero będzie klęska!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  k.....pan NIKT z tą swoją różową lafiryndą spadać na drzewo!Kubie możecie buty czyścić

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  majdan to cienias,chu....wy bramkarz,stary łysol i podnóżek cicioliny

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Na tym zdjeciu to brak tylko Dody w zajebistych rozach! Bylibu gotowi do koncerowania na soleckich dozynkach!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Plotku nikt was nie uczyl ortografii? To nie pierwsza wpadka niestety!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Plotku pisze sie biezacych /od biega./ a nie tak jak wy bierzacych! Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Radziu naciągnij prezerwatywe na głowe i udawaj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX