Jan Rokita: moja żona udaje głupka

Jan Rokita mówi o swojej żonie, którą poślubił 15 lat temu.
Moja żona udaje głupka Jan Rokita mówi o swojej żonie, którą poślubił 15 lat temu. Jan Maria Rokita i jego żona udzielili wywiadu w Gali. Rokita wyznał, że Nelli czasami udaje głupka; co więcej, robi to z dużą premedytacją i radością. Jan Maria Rokita i jego wierna towarzyszka Nelli Rokita to obok Radzia i Dody najbarwniejsza para show-biznesu. Tak, tak, show-biznesu, bo coraz częściej dają się poznać właśnie od tej strony. Jak na prawdziwe gwiazdy przystało, trzeba się lansować również w popularnych kolorowych magazynach kobiecych, dlatego Państwo Rokitowie udzielili wywiadu Gali. W wywiadzie mówią o swoim związku, początkach, wspólnym czerpaniu z drugiej osoby, czyli o tym, o czym mówią wszystkie pary. Jednak zawsze zdarzy się jakaś perełka. Nasz ulubiony cytat z tej rozmowy to słowa Jana Rokity - Jasia, bo tak mówi się o nim w wywiadzie, który powiedział o Nelli: - Moja żona czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości udaje głupka. Pozwólcie, że tym razem powstrzymamy się od komentarza. Wy nie musicie.

 

Jan Maria Rokita i jego wierna towarzyszka Nelli Rokita to obok Radzia i Dody najbarwniejsza para show-biznesu. Tak, tak, show-biznesu, bo coraz częściej dają się poznać właśnie od tej strony. Jak na prawdziwe gwiazdy przystało, trzeba się lansować również w popularnych kolorowych, dlatego Państwo Rokitowie udzielili wywiadu Gali.

 

 

Mówią o swoim związku, początkach, wspólnym czerpaniu z drugiej osoby, czyli o tym, o czym mówią wszystkie pary. Jednak zawsze zdarzy się jakaś perełka. Nasz ulubiony cytat z tej rozmowy to słowa Jana Rokity , który powiedział o Nelli:

Moja żona czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości udaje głupka - powiedział Jaś (tak mówi się o nim w wywiadzie).

Pozwólcie, że tym razem powstrzymamy się od komentarza. Wy nie musicie.

 

 

Nelli Rokita znowu przyciąga wzrok