Jolanta Kwaśniewska poucza Michelle Obamę

Szkoda, że nie pamięta siebie z początków kariery męża. To było dopiero coś!

 

Michelle Obama stała się gwiazdą. Nie tylko dlatego, że jest żoną Baracka Obamy, ale też z powodu swojego stylu. Któż lepiej zna się na obyczajach na poziomie i strojach, jeśli nie Jolanta Kwaśniewska. Dziennikarze TVN24 byli bardzo ciekawi opinii byłej prezydentowej.

 

 

Oczywiście Jolanta Kwaśniewska podziwia Michelle, ale wytknęła jej kilka błędów. Jednym z nich był strój na spotkaniu z Elżbietą II.

- Kiedy decydowano, jak powinna być ubrana na spotkanie, pewnie wszyscy podkreślali, że skromnie. Była wyjątkowo ubrana za skromnie. Na spotkanie z monarchinią powinna mieć ubrany kostium. Nie wyglądało to zbyt dobrze - powiedziała Kwaśniewska.

Prowadząca "Lekcję stylu" zarzuciła amerykańskiej pierwszej damie, że nosi za krótkie spódnice. A po co ma nosić dłuższe, skoro ma ładne nogi?

 

A tak prezentowała się Jolanta Kwaśniewska na początku kariery męża. I kto wypada lepiej?


 

Kliknij na obrazek, a poznasz 10 złotych rad Joli

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (75)
Jolanta Kwaśniewska poucza Michelle Obamę
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  Autor tego newsa - kompletny ignorant w dziedzinie etykiety dyplomatycznej, do tego chyba w wieku, w którym nie może pamiętać ani mody panującej w 1995 roku, ani faktu, że instytucja stylisty wówczas właściwie w Polsce nie istniała. Wypadało by się wcześniej dowiedzieć czegoś, zanim się coś bezlitośnie skrytykuje, bo przez przypadek można wyjść na durnia i samemu stać się ośmieszonym.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Kwachu ukradl sweter kononowiczowi

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  ej, sory, jak na tamte czasy wyglada bardzo dobrze... taki był styl i szyk, co wy wiecie..

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Ludzie kiedyś były takie kostiumiki modne, wiec nic dziwnego zer p. Jolanta tak wyglądała. A Obama to piękna kobieta, ma boskie nogi, więc niech je pokazuje. Szczytem obciachu i tak pozostanie premierowa Miller na spotkaniu z cesarzową Japonii :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Na zdjęciu powyżej Pani Jolanta nie była na spotkaniu z Elżbietą II tylko na spacerze. Mąż jest w swetrze, są wyluzowani.
  Panu redaktorowi z nienawiści do Kwaśniewskich oczy pi... zarosły i rozum mu odebrało.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Pani Obama jest afroamerykanka, wiec ma wszystkie cechy budowy kobiet z tej rasy. Akcentowanie, ze ma cos duzego to odkrywanie Ameryki w kilkaset lat po Kolumbie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Czy znajdzie się w Polsce ktoś odważny (prof. Miodek, prof. Bralczyk??), który przekona naszą wyrocznię stylu, dobrego smaku i manier, że nie mówi się "ubrać kostium". Niepoprawny język bardziej kompromituje niż nietrafiony strój!

 • kalka

  Oceniono 20 razy 10

  znalazła się wielka doradczyni...
  a sweterek - wypas:))

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  USA ma wlasny styl! Jesli sporzadzaja liste najpiekniejszych, najlepiej ubranych itd itp, to zawsze uwazaja, ze to co najpiekniejsze i najlepsze na swiecie to jest u nicyh! Taka mentaqlnosc. Tego nikt, ani nic nie jest w stanie zmienic!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX