Kasia Cichopek jest lepiej traktowana niż pozostali aktorzy "Tancerzy"?

W końcu gra jedną z głównych ról i spodziewa się dziecka. Jej kontrakt jest skonstruowany na innych zasadach - twierdzi w "Twoim Imperium" osoba z produkcji serialu. Jak naprawdę wygląda praca na planie "Tancerzy" ?
Cichopek faworyzowana Na planie "Tancerzy" Kasia jest lepiej traktowana niż inni aktorzy. Kasia Cichopek na planie nowego serialu "Tancerze" jest lepiej traktowana niż inni aktorzy. Wiadomo też, że poza kamerami Cichopek jest bardzo niesympatyczna. W telewizji wszystko wygląda idealnie. Aktorzy, piosenkarze czy dziennikarze - wszyscy się kochają. Gdy gasną już światła kamer, wiele gwiazd natychmiast przestaje być uosobieniem słodyczy i łagodności. Ponoć tak jest z Kasią Cichopek. Wiele czytaliśmy już o tym, że poza kamerami, aktorka jest bardzo niesympatyczna. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że Kasia jest lepiej traktowana na planie "Tancerzy" niż inni aktorzy. Podczas nagrywania scen aktorzy praktycznie nie wychodzą z planu, nawet jeśli między ujęciami jest kilkugodzinna przerwa. Utrudnione jest także korzystanie z telefonów komórkowych. - Kasia jest traktowana inaczej - powiedziała "Twojemu Imperium" osoba z produkcji serialu. Plotek postanowił sam przyjrzeć się tej sprawie i w tym celu skontaktował się z osobą, która pracuje na planie serialu. Co usłyszeliśmy? - Faworyzowanie Kasi? Raczej z czymś takim się nie spotkałem. Po prostu do postaci drugoplanowych podchodzi się inaczej, ale nie jakoś gorzej. Nie ma faworyzowania nikogo Wiadomo, że osoby, które mają większy staż, zasługują na większy szacunek, niż tancerze bez doświadczenia. Kasia nigdy nie wywyższała się na planie. Była raczej spokojna - zdradza Plotkowi osoba pracująca na planie serialu. Co osoba, to opinia. Czy tego chcemy czy nie, to Kasia Cichopek zawsze będzie VIP-em.

 

W telewizji wszystko wygląda idealnie. Aktorzy, piosenkarze czy dziennikarze - wszyscy się kochają. Gdy gasną już światła kamer, wiele gwiazd natychmiast przestaje być uosobieniem słodyczy i łagodności. Ponoć tak jest z Kasią Cichopek.

 

Wiele czytaliśmy już o tym, że poza kamerami, aktorka jest bardzo niesympatyczna. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że Kasia jest lepiej traktowana na planie"Tancerzy" niż inni aktorzy.

Podczas nagrywania scen aktorzy praktycznie nie wychodzą z planu, nawet jeśli między ujęciami jest kilkugodzinna przerwa. Utrudnione jest także korzystanie z telefonów komórkowych. Kasia jest traktowana inaczej - powiedziała "Twojemu Imperium" osoba z produkcji serialu.

 

 

Plotek postanowił sam przyjrzeć się tej sprawie i w tym celu skontaktował się z osobą, która pracuje na planie serialu. Co usłyszeliśmy?

Faworyzowanie Kasi? Raczej z czymś takim się nie spotkałem. Po prostu do postaci drugoplanowych podchodzi się inaczej, ale nie jakoś gorzej. Nie ma faworyzowania nikogo. Wiadomo, że osoby, które mają większy staż, zasługują na większy szacunek, niż tancerze bez doświadczenia. Kasia nigdy nie wywyższała się na planie. Była raczej spokojna - zdradza Plotkowi osoba pracująca na planie serialu.

Co osoba, to opinia. Czy tego chcemy czy nie, to Kasia Cichopek zawsze będzie VIP-em.

 

Więcej o:
Komentarze (59)
Kasia Cichopek jest lepiej traktowana niż pozostali aktorzy "Tancerzy"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Może traktują ją inaczej, ale z pewnością nie lepiej. Bo jak wytłumaczyć to, co Kasia C. ma na głowie? Chyba "zemsta kostiumologa" było by najtrafniej...

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 12

  PRECZ Z CICHOPKAMI !!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  Moze dla was poltku bedzie VIP-em. Dla mnie bedzie NIKIM

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  Z początku wydawała się fajna ale z czasem się zmieniła!! Za przeproszeniem pcha się do wszystkich serialów,filmów itd.!!!Dobrze przynajmniej że nie prowadzi już jak oni śpiewają!Dla mnie nie jest VIP-em i nigdy nie będzie!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Przeciez ten grymas przez usluznych zwany usmiechem, to sama kwintesencja falszu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Tercet Egzotyczny - Cichopek, Rabczewska i Rutowicz - to nieustajace zainteresowanie Plotka!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  To nie jest aktorka. Odtworczyni jednej rolki w serialu B jak bzdura! Skonczyla Szkole Aktorska? Jakos nie slyszalem!

 • kalka

  Oceniono 17 razy 7

  ta to się wszędzie wkręci... aktorka od siedmiu boleści...

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 7

  nienawidze Cichopkówny. Ona jest idiotyczna. Nawet nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX