Górniak: Mam romans z Ibiszem!

To odpowiedź piosenkarki na ostatnie artykuły w mediach dotyczące jej osoby. Edyta Górniak znów podczas nagrania "Jak oni śpiewają" zachowała się "dziwnie".

Mam romans z Ibiszem! Edyta Górniak podczas show "Jak oni śpiewają" zachowała się "dziwnie". Górniak w show "Jak oni śpiewają" wykrzykiwała, że kocha Ibisza i że ma z nim romans. Piosenkarka ciągle przytulała się do prowadzącego i łapała go za rękę. W "Tańcu z gwiazdami" najmocniejszym punktem programu jest biust Kasi Skrzyneckiej, a w "Jak oni śpiewają" wygłupy Edyty Górniak. Piosenkarka nakręca programowi oglądalność. Gdyby nie ona, "Jak oni śpiewają" prawie nikt by nie oglądał. Ostatnio o Edycie Górniak pisze się głównie w kontekście jej domniemanego romansu z niejakim Michałem Rapcewiczem. Podczas sobotniego odcinka polsatowskiego show artystka wykrzykiwała, że kocha Krzysztofa Ibisza i że ma z nim romans. Piosenkarka nie była gołosłowna i w czasie nagrania, gdy tylko mogła, przytulała się do prowadzącego i łapała go za rękę. Co na to mąż? Niczego nie widział, bo nie był na nagraniu. Wniosek z tego taki, że wiosna chyba za bardzo uderzyła Edycie Górniak do głowy.

 

W "Tańcu z gwiazdami" najmocniejszym punktem programu jest biust Kasi Skrzyneckiej, a w "Jak oni śpiewają" wygłupy Edyty Górniak. Piosenkarka nakręca programowi oglądalność. Gdyby nie ona, "Jak oni śpiewają" prawie nikt by nie oglądał. Ostatnio o Edycie Górniak pisze się głównie w kontekście jej domniemanego romansu z niejakim Michałem Rapcewiczem.

 

 

Podczas sobotniego odcinka polsatowskiego show artystka wykrzykiwała, że kocha Krzysztofa Ibisza i ma z nim romans. Piosenkarka nie była gołosłowna i w czasie nagrania, gdy tylko mogła, przytulała się do prowadzącego i łapała go za rękę. Co na to mąż? Niczego nie widział, bo nie był na nagraniu. Wniosek z tego taki, że wiosna chyba za bardzo uderzyła Edycie Górniak do głowy.

 

 

Więcej o:
Komentarze (90)
Górniak: Mam romans z Ibiszem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  Pasują do siebie: oboje sztuczni, kiczowaci i zmanierowani.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  Ibisz się robi na Kena,a Górnikowej to już nawet psychiatra nie pomoże

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  stara baba a zachowuje sie jak by miala 10 lat ^^

 • sandra360

  Oceniono 17 razy 11

  Zgadzam się "Edzia zmień lekarza bo ten obecny cie oszukuje".
  Ja jej nienawidzę.... Zachowuje sie jakby była chora umysłowo!
  Możecie mi dawać minusy ale swoje zdanie wyraziłam!:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  jeju, na pierwszym zdjęciu Ibisz wyglada jak lala z wosku ze szklanymi oczami

 • alyson96

  Oceniono 22 razy 10

  Ona jest jakaś pojebana ; /

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  a kiedyś wykrzykiwała,jak bardzo kocha męża...

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Edyta Durniak..

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  robi to właśnie po to, aby zapewnić programowi popularność. na wizji zawsze jest inaczej niż w życiu. kasa, moi drodzy, kasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX