Natalia Lesz sprawdziła się jako aktorka!

Dziś TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek długo zapowiadanego serialu "Tancerze". Przed telewizorami z pewnością zasiadły miliony widzów i... nie powinni być zawiedzeni! Jak było?

 

Nadzieje związane z tą produkcją były duże - w końcu to pierwszy taneczny serial w historii polskiej telewizji. Nadzieje pozostają. Nadzieje na to, że będzie jeszcze lepiej, choć jest naprawdę dobrze.

 

Serial okazał się interesujący z pewnością za sprawą aktorów, których możemy w nim oglądać. Kasia Glinka wcieliła się w rolę stanowczej i rygorystycznej nauczycielki, której przyjdzie pracować z Magdaleną Walach w roli świetnej tancerki z burzliwą przeszłością, do której należy także praca w klubie nocnym. Mieliśmy oczywiście okazję zobaczyć rudowłosą aktorkę w akcji i to przy rurze! Rola Kasi Cichopek rzeczywiście okazała się rolą komediową. Ciągle jedząca dziewczyna w peruce z pewnością wprowadza do serialu sporo kolorytu.

 

Wszyscy z pewnością najbardziej ciekawi byli, jak w roli aktorki sprawdzi się Natalia Lesz. Co się okazało? Wokalistka nie tylko świetnie tańczy, ale bardzo dobrze gra. Co prawda w pierwszym odcinku nie przypadło jej w udziale wiele kwestii, ale wystarczyło to, by udowodnić wszechstronność i kolejny talent.

 

My tym czasem czekamy na następny odcinek serialu!

 

A wam jak spodobali się "Tancerze"?