Powrót do przeszłości

Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka I :)

 

Pamiętajcie, że ten przegląd jest subiektywny, Wasze propozycje możecie dodawać na forum (TUTAJ). Kotek czeka na Wasze sugestie i życzy miłej lektury :)

 

 

IRON MAIDEN

 

Iron Maiden to chyba najpopularniejszy zespół heavymetalowy. Formacja powstała w Londynie, 1975 roku. Warto wsłuchać się w teksty zespołu - bardzo często możemy w nich znaleźć opisy historycznych wydarzeń, fragmenty mitologii, czy motywy literackie. Przez lata członkowie zespołu się zmieniali, ale zawsze mieli wiernych fanów, którzy są z nimi na dobre i na złe.

 

 

 JULIO IGLESIAS

 

Chociaż wiele z Was lepiej zna i kojarzy jego syna, Enrique, to Julio naprawdę zasługuje na miejsce w naszym rankingu. Ten hiszpański piosenkarz, kilkanaście alt temu, był bożyszczem kobiet na całym świecie, a jego przeboje były wielkimi hitami. Ciekawostką jest fakt, że Julio swojego czasu był bramkarzem Realu Madryt, jednak (całe szczęście!) zrezygnował z kariery sportowej i zajął się muzyką.

 

 

 IKARUS

 

Dzisiejszy ranking zamyka...ikarus :) Ikarus to model autobusu, który powoli na stałe odjeżdża do zajezdni. W Ikarusach latem było za ciepło, zimą - za zimno. Bardzo często wychodziliśmy z autobusu mokrzy od deszczu, który przeciekał do środka...Gumowy przegub, skajowe siedzenia. "Czerwoniak" to kultowy autobus! :)

 

 

Kotek czeka na Wasze propozycje!