Wojna na planie "Miasta Kobiet"! Pieńkowska przyćmiła Młynarską!

Jolanta Pieńkowska to profesjonalistka w każdym calu. Ona nie da sobie w kaszę dmuchać - twierdzi osoba z otoczenia dziennikarki. Paulina Młynarska przekonała się już o tym, że Jolanta Pieńkowska ma silny charakter i uwielbia dominować.

 

Paulina Młynarska i Jolanta Pieńkowska w jednym programie? Od początku wiedzieliśmy, że to nie może się udać. Obie uwielbiają rządzić, dominować i być w centrum zainteresowania. Dotychczasowe współprowadzące Młynarskiej pozwalały jej wieść prym podczas nagrań programów. To się jednak zmieniło. Miejsce Weroniki Marczuk-Pazury zajęła Jolanta Pieńkowska, dlatego Młynarska musiała usunąć się w cień.

Podczas zdjęć atmosfera jest bardzo chłodna. Młynarska i Pieńkowska nie darzą się sympatią. Wyraźnie ze sobą rywalizują - twierdzi osoba z produkcji "Miasta kobiet".

 

 

Jaki z tego wniosek? Wbrew powszechnie panującej opinii, TVN to wcale nie towarzystwo wzajemnej adoracji. Oni się tam po prostu nie znoszą. Pieńkowska nie lubi Mołek, Rusin oraz Młynarskiej. Z kolei Paulina nie znosi Rogalskiej, Marczuk-Pazury i jeszcze paru innych osób. Atmosfera panująca w redakcji jest w pewnością niepowtarzalna. Tylko pozazdrościć.