Co wybierze Doda? "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabrykę gwiazd"?

Doda stoi przed trudnym wyborem. Piosenkarka będzie musiała zdecydować między udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" a "Fabryką gwiazd". Co wybierze? My już wiemy...
Co wybierze Doda? Jesienią szykuje się wielka walka dwóch programów rozrywkowych o Dodę. Piosenkarka będzie musiała zdecydować między udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" a "Fabryką gwiazd". Krążą plotki, że wybierze "Fabrykę gwiazd". Piosenkarka będzie musiała zdecydować między udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" a "Fabryką gwiazd". Producenci "Gwiazdy tańczą na lodzie" swoją decyzją o stworzeniu kolejnej edycji show bardzo skomplikowali plany zawodowe Dody. W końcu "Fabryka gwiazd" jest emitowana w tym samym czasie co "Gwiazdy tańczą na lodzie", a Doda się przecież nie rozdwoi. Co zatem zrobi? Jesienią szykuje się wielka walka dwóch programów rozrywkowych o Dodę. - Decyzja o tym, czy Doda zasiądzie w jury "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabryki gwiazd", nie została jeszcze podjęta - powiedziała Maja Sablewska. Krążą plotki, że Doda jest jednak bardziej nastawiona na "Fabrykę gwiazd" niż kolejną edycję "Gwiazdy tańczą na lodzie". W końcu w show Polsatu byłaby ekspertką, a w programie Dwójki co najwyżej maskotką.

 

Producenci"Gwiazdy tańczą na lodzie" swoją decyzją o stworzeniu kolejnej edycji show, bardzo skomplikowali plany zawodowe Dody. W końcu"Fabryka gwiazd" jest emitowana w tym samym czasie co "Gwiazdy tańczą na lodzie", a Doda się przecież nie rozdwoi. Co zatem zrobi?

Jesienią szykuje się wielka walka dwóch programów rozrywkowych o Dodę. Decyzja o tym czy Doda zasiądzie w jury "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabryki gwiazd", nie została jeszcze podjęta - powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Plotkiem.

 

 

Z naszych informacji wynika, że Doda jest jednak bardziej nastawiona na "Fabrykę gwiazd" niż kolejną edycję "Gwiazdy tańczą na lodzie". W końcu w show Polsatu byłaby ekspertką, a w programie Dwójki co najwyżej maskotką.