Co wybierze Doda? "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabrykę gwiazd"?

Doda stoi przed trudnym wyborem. Piosenkarka będzie musiała zdecydować między udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" a "Fabryką gwiazd". Co wybierze? My już wiemy...
Co wybierze Doda? Jesienią szykuje się wielka walka dwóch programów rozrywkowych o Dodę. Piosenkarka będzie musiała zdecydować między udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" a "Fabryką gwiazd". Krążą plotki, że wybierze "Fabrykę gwiazd". Piosenkarka będzie musiała zdecydować między udziałem w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" a "Fabryką gwiazd". Producenci "Gwiazdy tańczą na lodzie" swoją decyzją o stworzeniu kolejnej edycji show bardzo skomplikowali plany zawodowe Dody. W końcu "Fabryka gwiazd" jest emitowana w tym samym czasie co "Gwiazdy tańczą na lodzie", a Doda się przecież nie rozdwoi. Co zatem zrobi? Jesienią szykuje się wielka walka dwóch programów rozrywkowych o Dodę. - Decyzja o tym, czy Doda zasiądzie w jury "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabryki gwiazd", nie została jeszcze podjęta - powiedziała Maja Sablewska. Krążą plotki, że Doda jest jednak bardziej nastawiona na "Fabrykę gwiazd" niż kolejną edycję "Gwiazdy tańczą na lodzie". W końcu w show Polsatu byłaby ekspertką, a w programie Dwójki co najwyżej maskotką.

 

Producenci"Gwiazdy tańczą na lodzie" swoją decyzją o stworzeniu kolejnej edycji show, bardzo skomplikowali plany zawodowe Dody. W końcu"Fabryka gwiazd" jest emitowana w tym samym czasie co "Gwiazdy tańczą na lodzie", a Doda się przecież nie rozdwoi. Co zatem zrobi?

Jesienią szykuje się wielka walka dwóch programów rozrywkowych o Dodę. Decyzja o tym czy Doda zasiądzie w jury "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabryki gwiazd", nie została jeszcze podjęta - powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Plotkiem.

 

 

Z naszych informacji wynika, że Doda jest jednak bardziej nastawiona na "Fabrykę gwiazd" niż kolejną edycję "Gwiazdy tańczą na lodzie". W końcu w show Polsatu byłaby ekspertką, a w programie Dwójki co najwyżej maskotką.

 

 

Więcej o:
Komentarze (120)
Co wybierze Doda? "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Fabrykę gwiazd"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  niech wybierze smietnik i tam siedzi na wieki amen!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Pan Jan Nowicki powiedzial, ze w programie gwiazdy tancza na lodzie, jedyna gwiazda jest lod. I ja sie z tym calkowicie zgadzam!

 • kicia.

  Oceniono 5 razy 5

  Lepiej niech wybierze Fabrykę Gwiazd

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  KROLOWEJ NIGDY ZA WIELE-DODA ZGARNIAJ WSZYSTKO!BADZ SOBA-JEST O.K

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Maja ma chyba goraca linie z Plotkiem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Fabryka Gwiazd byla jedynym programem tego typu na poziomie.Tak jak wczesniej Idol.Widocznie Terentiew chce zwiekszyc ogladalnosc zapraszajac Dode.Tylko ze w ten sposob zrobi kolejny kicz.Gwiazdy Tancza Na Lodzie i Jak Oni Spiewaja to kaszana rzedu Cichopek i Disco Relax.Kicz kicz kicz.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  doda niech weżmie radzia ,dżolę ,hakielka,gosie ,sare may i całe to funta kłaków nie warte towarzystwo i na marsa,bo księżyc za blisko,będzie pięknie jak wyjada

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  DODA LEPIEJ NIECH SPIEWA A NIE MARNUJE SIE W TAKICH KICZOWATYCH PROGRAMACH !!DODA NIE WYBIERAJ ZADNEGO

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  JA NIE CHCĘ JEJ W FG WKONCU MAM COS DO POWIEDZENIA JAKO WIDZ
  PEWNIE TEZ KTOS TAK UWAZA .....jesli cos wolę Edyte Górniak ... ale ten sklad jaki jest uwazam za bardz dobry!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX