Hakiel dostał pracę przy "Fabryce gwiazd"!

TVN się z nim pożegnał, więc poszedł do Polsatu.

Hakiel w "Fabryce gwiazd" TVN się z nim pożegnał, więc poszedł do Polsatu. Marcin Hakiel obok Dody ma być największą atrakcją nowej edycji "Fabryki gwiazd". Zaproponowano mu rolę choreografa i nauczyciela tańca Marcin Hakiel obok Dody ma być największą atrakcja programu... "Fabryka gwiazd". Jak podaje "Życie na gorąco", Kasia Cichopek załatwiła swojemu mężowi pracę przy nowej edycji programu. Marcin będzie oczywiście choreografem i nauczycielem tańca. - Hakiela zaproszono do programu, proponując mu rolę nauczyciela tańca i choreografa. W końcu to fachowiec i osoba bardzo lubiana przez widzów. Mieliśmy już okazję pracować przy produkcji "Jak oni śpiewają" - powiedziała gazecie osoba z Polsatu. Czy jest lubiany? Nie do końca. Sam ostatnio stwierdził, że ludzie nie chcą już go oglądać. Na planie "Jak oni śpiewają" pracował tylko podczas pierwszej edycji. Później już mu podziękowano. Teraz dostanie drugą szansę, tylko że w "Fabryce gwiazd". Drugiej szansy prawdopodobnie nie dostanie z kolei Adam Sztaba. Jak dowiedział się Plotek, dyrygent i jego orkiestra nie pojawią się w 2. edycji show.

 

Jesienią wróci nie tylko program "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale też show "Fabryka gwiazd". Producenci szykują dla swoich widzów wiele niespodzianek. Największą atrakcją "Fabryki gwiazd" ma być Doda oraz... Marcin Hakiel. Jak podaje "Życie na gorąco", Kasia Cichopek załatwiła swojemu mężowi pracę przy nowej edycji programu. Marcin będzie oczywiście choreografem i nauczycielem tańca.

Hakiela zaproszono do programu, proponując mu rolę nauczyciela tańca i choreografa. W końcu to fachowiec i osoba bardzo lubiana przez widzów. Mieliśmy już okazję pracować przy produkcji "Jak oni śpiewają" - powiedziała gazecie osoba z Polsatu.

 

 

Czy jest lubiany? Nie do końca. Sam ostatnio stwierdził, że ludzie nie chcą już go oglądać. Na planie "Jak oni śpiewają" pracował tylko podczas pierwszej edycji. Później już mu podziękowano. Teraz dostanie drugą szansę tylko że w "Fabryce gwiazd".

 

Drugiej szansy prawdopodobnie nie dostanie z kolei Adam Sztaba. Jak dowiedział się Plotek, dyrygent i jego orkiestra nie pojawią się w 2. edycji show.