Powrót do przeszłości

Odcinek sponsoruje literka F :)

 

Pamiętajcie, że ten przegląd jest subiektywny, Wasze propozycje możecie dodawać na forum (TUTAJ). Kotek czeka na Wasze sugestie i życzy miłej lektury :)

 

FUN FACTORY

 

Fun Factory to kultowy zespół z lat 90. Powstał w 1993 roku, w 2002 roku ukazała się ostatnia płyta, chwilę później Fun Factory przestało istnieć. Największym hitem formacji jest "Celebration" - nie było szkolnej dyskoteki, czy imprezy bez tej piosenki :)

 

 

 

 

FLINTSTONOWIE

 

Musicie przyznać, że Flintstonowie to bajka kultowa. Kto nie zna Freda, Wilmy, Barney'a, Betty, ich dzieci i zwierzaków? Serial powstał w 1960 roku i cieszy się wielką popularnością do dziś! Wywórnia filmowa Hannah-Barbera wyprodukowała jedną z najlepszych bajek na świecie! O jej sukcesie świadczą również filmowe wersje przygód sympatycznych jaskiniowców, które sprawiły, że okrzyk Yabba Dabba Do! poznały kolejne pokolenia :)

 


 

FASOLKI

 

O Fasolkach można pisać i pisać :) Fasolki to dziecięcy zespół, który powstał w 1983 roku. Występował w programach takich jak Pan Tik-Tak, Fasola, czy Ciuchcia. Od Fasolek swoją karierę zaczęli m.in. Joanna Jabłczyńska, Monika Mrozowska, czy Iza Miko. Piosenki formacji zna większość z nas. Czy ktoś nie słyszał o "Fantazji", "Mydło lubi zabawę", czy "A ja rosnę"? Bez Fasolek nie byłoby kotkowego rankingu! :)

 

 

 

 

FARELKA

 

Na sam koniec zestawienia rzecz, która teoretycznie nie pasuje do pozostałych, ale Kotek nie mógł się powstrzymać :) Farelka to ulubienica zmarzlaków :) Co to jest? Najprościej mówiąc, jest to rodzaj grzałki. W dzisiejszych czasach odchodzi już w niepamięć, jednak jeszcze jakiś czas temu były obowiązkowym wyposażeniem w większości gospodarstw domowych.

 

 

Kotek czeka na Wasze propozycje!