Hakiel obraził się na "Taniec z gwiazdami"

Nie będzie już tańczył, skoro nie chcą go oglądać. Jakież to odkrywcze!

 

Dla osoby, która jest przeświadczona o tym, że kocha ją cała Polska, nie ma nic gorszego niż taki policzek. Biedny Marcin Hakiel nie sądził, iż jego przygoda z "TzG" potrwa tak krótko. Mąż Kasi Cichopek, który tańczył z Dorotą Deląg, odpadł z programu. Tancerz powiedział Super Expressowi:

Odpadliśmy, ktoś musiał. Raz się wygrywa, a raz się przegrywa. Bardzo szkoda. Nie mieliśmy SMS-ów od ludzi. Chyba nie chcą już mnie oglądać, nawet z inną partnerką?
Hakiel w gorącej cza-czy z Dorotą Deląg

 

Dlatego Marcin Hakiel postanowił, że już nie wróci do programu.

Wydaje mi się, że to już rozdział zamknięty w moim życiu. Mam rodzinę, firmę i to już nie jest to samo.

We wczorajszym "Dzień Dobry TVN" jednak się pojawił. Podobnie jeden z jurorów - Piotr Galiński. Zastanawiano się, czy to Dorota Deląg nie jest winna temu, że para tak szybko pożegnała się z Tańcem z gwiazdami. Sądzimy, że nie...

 

A wy jak myślicie?

 

Więcej o:
Komentarze (91)
Hakiel obraził się na "Taniec z gwiazdami"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 49 razy 41

  Zakredytowany po uszy młody bufon, na którego sztuczny uśmiech nikt nie ma ochoty patrzeć. On i jego żona pseudo aktoreczka są po prostu beznadziejni i żałośni. PAJACE do potęgi!

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 19

  Zgadzam się z Wami, Hakiel (Crazy Fog) to debil. Dla mnie ten człowiek nie istnieje. Pokazał, jakim jest chamem gdy tańczył z D. Deląg. Współczuję tej dziewczynie, bo mogłaby być faworytką tego programu, ale przez Pyzę i jej fochy, odpadła. Hakiel jest całkowicie podporządkowany swojej wybrance. Crazy Fog, czyli Hakiel,nikomu się już nie podoba. Jego kultura jest żenująca, wypowiadał się źle o Dorocie Deląg, że to jej wina, że ona tak źle tańczy. Nie, Crazy Fog, to Twoja wina i Twojej Pyzy. jakbyście cyrku nie urządzali, to nie byłoby takiego żalu. Nawet sama Tyszkiewicz wygarnęła Ci całą prawdę. Weź się schowaj deklu, nikt cię nie lubi i nie mamy zamiaru ani czytać, słuchać, ani tym bardziej oglądać Ciebie, jak również Twoją Pyzę. Pozdrawiam.

 • aga_xd

  Oceniono 35 razy 19

  Zgadzam się. Najgorsze są kapryśne "gwiazdy". Chociaż do gwiazd, ani nawet do gwiazdeczek Hakiela nie zaliczam. Dla mnie w jego tańcu nie ma nic nadzwyczajnego. Kariery aktorskiej, czy jakiejś innej nie zrobił. Więc czemu on pcha się do tego TVNu? A odpadł tylko przez swoją głupotę i brak przekonywania widzów. Niech nikt nawet nie wini Doroty Deląg. W końcu on miał ją uczyć tańca, czy ona jego? Powiedzmy, że z niego był zły nauczyciel. Ja jakoś za nim nie przepadam. Toteż widać po moich komentarzach. Kto się zgadza dawać plusiki...:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 17

  Jaką on ma szczenę. Strach pomyslec jakie będzie to dziecko. Po Kaśce małe i grube a po nim taka szczena. To będzie karzeł z zębami do kolan.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  zeby nie ten jego rozdziawiony ryj to moze mialby wiecej smsow

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Widzowie poprostu mają dosyć Hakielów i Cichopków

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  bo "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść", żonie radzę to samo, bo pamiętajmy, że niedosyt lepszy niż przesyt...

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Odpadl bo Kasia była zazdrosna i przez to Crazy Frog zaczal beznadziejnie tanczyc. Na co tu sie obrazac ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Cichopkowy śmieje się jak głupi do sera

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX