"Fabryka gwiazd" wyrzuca wszystkich jurorów!

Wyleci nie tylko Kayah, ale też Tede, Marek Dutkiewicz oraz Marcin Bisiorek. Kto ich zastąpi? Jak dowiedział się Plotek, jedną z osób będzie prawdopodobnie Robert Kozyra. Czyżby Polsat liczył na pyskówki na antenie?

 

Program "Fabryka gwiazd" już jesienią wróci na antenę Polsatu. Nie myślcie jednak, że będzie to ten sam program, który widzieliśmy w ubiegłym roku. Będą nie tylko nowi uczestnicy, ale przede wszystkim nowe jury.

 

"SE" napisał dzisiaj, że Doda zastąpi Kayah. My z kolei dowiedzieliśmy się, że producenci programu chcą zatrudnić też Roberta Kozyrę. Co to oznacza? Pewnie kłótnie i skandale. Po tym jak Kozyra w wywiadzie dla "Gali" powiedział, że Doda jest dziwadłem, które niedługo zniknie. Ona z kolei stwierdziła, że poprzewracało mu się w głowie od łykania spermy. Jak ta dwójka zasiądzie koło siebie, "rozmowy na poziomie" gwarantowane.

 


A czy właśnie nie o to chodzi producentom show? Skandal spowoduje, że więcej osób usiądzie przed telewizorami, a co za tym idzie Polsat będzie miał większe zyski z reklam. Obawiamy się tylko, że program, który teoretycznie ma promować młodych artystów, będzie tylko i wyłącznie kojarzony z Dodą i jej awanturami.