Najbardziej zaskakujące ciąże polskiego show-biznesu!

Baby boom trwa! Gwiazdy, gwiazdki i inne osoby publiczne co jakiś czas prezentują światu zaokrąglający się brzuszek. I nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ciąża nie jest niczym niezwykłym. Mimo to niejedna z nich zaskoczyła ostatnio opinię publiczną. Bo jak to? Ona? Z nim? Przecież nie planowali!

 

Oto najbardziej zaskakujące i najczęściej komentowane ciąże, które (UWAGA!) nie doczekały się jeszcze rozwiązania:

 

1. Edyta Zając i Cezary Pazura

 

Nowa znajomość Cezarego Pazury wzbudziła ogromne kontrowersje. Swego czasu media nie pozostawiły na Edycie Zając suchej nitki - zarzucano jej rozbicie małżeństwa Czarka z Weroniką Marczuk-Pazurą i krytykowano ją za bycie z o 20 lat starszym mężczyzną. Kiedy w końcu dano Edycie spokój, na jaw wyszła jej ciąża. Wtedy nagle okazało się, że para postanowiła się pobrać jeszcze zanim dowiedziała się o stanie Edyty.

Kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży, przez chwilę zastanawialiśmy się nad przyspieszeniem daty ślubu. Ale nie, pobierzemy się wiosną, tak jak planowaliśmy. Nie chcemy dawać pretekstu do plotek. I tak zdążymy, zanim urodzi się dziecko - wytłumaczyła Zając w rozmowie z magazynem "SHOW"

Naszym zdaniem słów krytyki pod adresem tych dwojga padło już wiele. A przecież nikt nie ma prawa ich oceniać. Jeśli naprawdę się kochają, to należy życzyć im szczęścia i zdrowego, pięknego dzidziusia, który ma przyjść na świat już w czerwcu. Para wie już, że będzie to dziewczynka, którą nazwą Amelka.

 

 

Cezary i Edyta - Randka w kinie? | wideo
  

 

2. Agata Paskudzka-Rubik i Piotr Rubik


Stanęli na ślubnym kobiercu w czerwcu ubiegłego roku, a jak wiadomo, w większości przypadków ludzie pobierają się, by założyć rodzinę. Tym bardziej jeśli, tak jak Piotr Rubik, jest się już w sile wieku. W kwietniu powinien pojawić się na świecie pierwszy mały Rubik. Przyszli rodzice są już przygotowani na ten moment. Urządzili pokój dla dziecka i robią ostatnie zakupy.

 

O ciąży Agaty Paskudzkiej-Rubik mówiło się wiele głównie w kontekście różnicy wieku pomiędzy nią a muzykiem. Jednak obyło się bez szoku. W końcu odpowiednia kolejność została zachowana. Najpierw ślub, potem dziecko - wszystko więc gra.

 

 

3. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

Ciąża Kasi Cichopek nie powinna dziwić nikogo. W przeciwieństwie do poprzedniczek nie ma dużo starszego partnera, a poza tym jest już jego żoną. Ciąża okazała się jednak nieplanowaną i to stało się pożywką dla mediów. I co z tego że nieplanowaną, jeśli bardzo chcianą?

 

Kasia Cichopek jest zachwycona wizją macierzyństwa i skrupulatnie przygotowuje się do roli mamusi. Nie oznacza to jednak, że zrezygnowała z pracy. Zanim Kasia dowiedziała się, że jest w ciąży, dostała angaż w serialu "Tancerze". Niestety, ze względu na swój stan nie mogła zagrać instruktorki tańca. Od razu powiadomiła produkcję, która znalazła dla niej inną rolę - nauczycielki śpiewu. Poza tym aktorka prowadzi nowy program na antenie Polsatu.


Jak widać, nieplanowana ciąża nie zaszkodziła karierze Kasi Cichopek. Wręcz przeciwnie - przyniosła jej jeszcze większy rozgłos. Same plusy.

 

 

4. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

 

On już się rozwiódł, ona jest ze swoim mężem w separacji. I wcale nie przeszkadza im to w byciu szczęśliwymi. Tym bardziej, że spodziewają się dziecka. Prasa rozpisywała się na ten temat już od kilku tygodni, jednak dopiero kilka dni temu na premierze filmu "Złoty środek" Arciuch zaprezentowała z dumą swój brzuszek.


Jak donosi "Fakt", Tamara Arciuch nosi pod sercem syna. Będzie to drugie dziecko aktorki. Bartek Kasprzykowski zadebiutuje w roli rodzica.

 

 

Dziecka spodziewa się także długoletnia para - Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Jak głoszą plotki, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor również czekają na potomka. O błogosławionym stanie aktorki Katarzyny Herman przypadkiem wspomniał ostatnio Andrzej Sołtysik w programie "Dzień Dobry TVN". Aktorka przemilczała temat.

 

 

Ciążą należy się chwalić. W końcu to powód do dumy - i tą oto myślą zakończmy. Wszystkim wymienionym wyżej parom życzymy zdrowych, ślicznych maluchów i czekamy na moment, kiedy pokażą je światu!

 

Na całym świecie brzuchy znanych kobiet są na świeczniku.

 

Seksowne mamy!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Młoda ona, stary on - nowy trend w show-biznesie?

Tamara Arciuch pokazała brzuszek FOTO

Ciężarna Edyta Zając ma apetyt jak wilk FOTO

Kasia Cichopek zbyt ciężko pracuje w ciąży?

 

 

 

Nie chcesz przegapić ciekawego tekstu, fajnego zdjęcia, materiału wideo? Zapisz się na darmowy, cotygodniowy newsletter Plotka - szczegóły TUTAJ