Daria Widawska wróciła na plan "39 i pół"

Wszystko wskazuje na to, że Daria Widawska czuje się już lepiej.
Widawska wróciła na plan Wszystko wskazuje na to, że Daria Widawska czuje się już lepiej. Producenci przez 2 miesiące musieli obyć się bez głównej bohaterki, na szczęście Daria Widawska od poniedziałkowego poranka jest na planie serialu "39 i pół". Daria Widawska od poniedziałkowego poranka jest na planie serialu "39 i pół". Kręcenie trzeciej serii "39 i pół" stało pod wielkim znakiem zapytania, gdyż odtwórczyni głównej roli kobiecej, Daria Widawska, zachorowała na coś tajemniczego i nie wiadomo było, czy będzie mogła wrócić do pracy. Jeszcze kilkanaście dni temu wydawało się to niemożliwe, a jednak! Dla przypomnienia: Daria Widawska w okolicach Świąt trafiła do szpitala z wysoką gorączką. Lekarze nie byli w stanie postawić trafnej diagnozy. Podejrzewano sepsę, inne zakażenia bakteryjne, powikłania po szkarlatynie i wiele innych dolegliwości. Producenci serialu przez 2 miesiące musieli obyć się bez głównej bohaterki, ale wszystko wskazuje na to, że sytuacja już opanowana.

 

Kręcenie trzeciej serii "39 i pół" stało pod wielkim znakiem zapytania, gdyż odtwórczyni głównej roli kobiecej, Daria Widawska, zachorowała na coś tajemniczego i nie wiadomo było, czy będzie mogła wrócić do pracy. Jeszcze kilkanaście dni temu wydawało się to niemożliwe, a jednak! Jak donosi dzisiejszy "Fakt", Daria Widawska od samego rana jest na planie serialu.

 

 

Dla przypomnienia: Daria Widawska w okolicach Świąt trafiła do szpitala z wysoką gorączką. Lekarze nie byli w stanie postawić trafnej diagnozy. Podejrzewano sepsę, inne zakażenia bakteryjne, powikłania po szkarlatynie i wiele innych dolegliwości. Producenci serialu przez 2 miesiące musieli obyć się bez głównej bohaterki, ale wszystko wskazuje na to, że sytuacja już opanowana.

 

Życzymy całkowitego powrotu do zdrowia.

 

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Daria Widawska wróciła na plan "39 i pół"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  bardzo sie ciesze ze pani Daria czuje sie lepiej, zycze duzo zdrowia i powodzenia

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  życzę dużo zdrówka, bardzo ładnie wygląda:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ładnie wygląda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  fajnie życzę jej zdrowia:)

 • Gość: Gość

  0

  piękne korale pani dario

 • Gość: Gość

  0

  schudła 17 Kg

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  ale schudla..

 • brooke_logan

  Oceniono 3 razy -3

  Głupia ona jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX