Wymarzona randka

On bardzo Ci się podoba. Słysząc piosenkę o miłości myślisz o Nim. Wyobrażasz sobie, jakby to było cudownie spacerować z nim za rękę. Na polskim przestajesz słuchać monologu nauczycielki i gapisz się przez okno myśląc, jak bardzo byś chciała, żeby On zrobił pierwszy krok i zaprosił Cię na randkę...

 

Właśnie - randka! Tu wyobraźnia szaleje. Wymyślasz setki scenariuszy, gdzie byście poszli, o czym rozmawiali. No właśnie - gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

 

Kino - jak najbardziej! Najważniejsze to wybrać dobry film, żeby odpowiadał gustom was obojga - jeśli oboje jesteście fanami horrorów - czemu nie! Przyjemnie bać się we dwójkę! Weź też pod uwagę, że choć komedia romantyczna to doskonały przepis na dobry nastrój, Twój współrandkowicz może przysnąć z nudów!

 

Pizzeria - czemu nie! Wybierzcie fajną, klimatyczną pizzerię czy kawiarenkę, a nie fast-food, w którym są dzikie tłumy i nie można spokojnie porozmawiać, a wygłodniali klienci czyhają niecierpliwie na Wasz stolik

 

Klub - na pierwszą randkę? Nie polecamy! - za głośno, za tłumnie, ciężko się poznać, pogadać i popatrzeć w oczy. Można także spotkać znajomych, którzy zepsują romantyczny nastrój

 

Spacer - tak i nie. Jeśli długo się znacie i macie wspólne zainteresowania - wtedy spacer jak najbardziej. Jednak w przypadku, gdy dopiero się poznaliście, to niezbyt fajny pomysł - park, drzewa, fontanna nie przyniosą Wam raczej wielu tematów do rozmów. Chyba, że to spacer po centrum handlowym, czego jednak Kotek, jako zwierzak o romantycznej naturze nie poleca ;)

 

Dom - odradzamy! Masz pomysł, żeby na pierwszą randkę zaprosić Go do domu? Odpuść. Gwarantujemy, że ciekawi rodzice około 16 razy zaglądną w tym czasie do Twojego pokoju, a młodszy, rozkoszny braciszek sprzeda Twojemu lubemu kilka kompromitujących faktów z Twojego dzieciństwa w stylu "A Anka, jak miała cztery lata, to jeszcze sikała w pieluchy" czy "Wiesz, że Agnieszka nie zaśnie bez swojego ulubionego zajączka?"

 

 

Wybór miejsca na randkę jest jak widzisz ważny, jednak nie najważniejszy! Najważniejsze bowiem, to znaleźć faceta, z którym Ty będziesz się czuła się cudownie w każdym miejscu!

 

A jaki jest scenariusz Twojej wymarzonej randki?

 

 

Więcej o: