"Kochaj i tańcz" bije rekordy popularności!

Tego można było się spodziewać. Film "Kochaj i tańcz" obejrzało już 400 tysięcy widzów. Nowa produkcja TVN-u okazała się lepsza nawet od filmu "Pan Tadeusz". Możemy powiedzieć jedno: dramat!
"Kochaj i tańcz" hitem! "Kochaj i tańcz" bije rekordy popularności! "Kochaj i tańcz" bije rekordy popularności! Film obejrzało już 400 tysięcy widzów. Nowa produkcja TVN-u okazała się lepsza nawet od filmu "Pan Tadeusz". Tego można było się spodziewać. Film "Kochaj i tańcz" obejrzało już 400 tysięcy widzów. Nowa produkcja TVN-u okazała się lepsza nawet od filmu "Pan Tadeusz". Możemy powiedzieć jedno: dramat! Jak podaje serwis Stopklatka, film "Kochaj i tańcz" jest najchętniej oglądaną polską produkcją od niemal 10 lat! Na kolejnych miejscach są: "Lejdis" czy "Ja Wam pokażę!". TVN oczywiście skacze z radości.: - Tak spektakularne wyniki pierwszego weekendu w kinach filmu "Kochaj i tańcz" to dla nas powód do wielkiej radości. Cieszę się, że nasi widzowie docenili pierwszy polski film taneczny "Kochaj i tańcz" pokazując tym samym, że my Polacy też potrafimy - powiedział Dariusz Gąsiorowski, producent TVN. Dobre wyniki oglądalności programu "Taniec z gwiazdami" oraz popularność "Kochaj i tańcz" najlepiej świadczą o tym, że w Polsce nadal trwa moda na taniec. Szkoły tańca powstają jak grzyby po deszczu, a Roofi czy Stefano Terrazzino są idolami nastolatek. Ile to jeszcze potrwa?

 

Jak podaje serwis Stopklatka, film "Kochaj i tańcz" jest najchętniej oglądaną polską produkcją od niemal 10 lat! Na kolejnych miejscach są: "Lejdis" czy "Ja Wam pokaże!". TVN oczywiście skacze z radości.

Tak spektakularne wyniki pierwszego weekendu w kinach filmu "Kochaj i tańcz" to dla nas powód do wielkiej radości. (...) Cieszę się, że nasi widzowie docenili pierwszy polski film taneczny "Kochaj i tańcz" pokazując tym samym, że my Polacy też potrafimy - powiedział Dariusz Gąsiorowski, producent TVN.

Dobre wyniki oglądalności programu "Taniec z gwiazdami" oraz popularność "Kochaj i tańcz" najlepiej świadczą o tym, że w Polsce nadal trwa moda na taniec. Szkoły tańca powstają jak grzyby po deszczu, a Roofi czy Stefano Terrazzino są idolami nastolatek. Ile to jeszcze potrwa?

 

''Kochaj i tańcz'' - zwiastun filmu

 

Kochaj i Tańcz - na planie i na premierze

ZOBACZ całe zestawienie najchętniej oglądanych filmów zeszłego tygodnia