Anna Bosak: Zarabiam ciałem na chleb

Anna Bosak porzuciła marzenia o karierze tanecznej i skupiła się głównie na aktorstwie.

 

Anna Bosak wypłynęła dzięki udziałowi w programie "You Can Dance". Wydawało się, że zajście do finału show otworzy jej drzwi do wielkiej kariery tanecznej. Okazją ku temu był program "Taniec z gwiazdami", w którym uczyła Roberta Janowskiego skomplikowanych kroków tańca. Niestety po wielu krytycznych opiniach Iwony Pavlović, Anna Bosak dała sobie spokój z tańcem i zajęła się aktorstwem. Zagrała m.in. w "Teraz albo nigdy".

Całe życie marzyłam o aktorstwie i zaraz po maturze chciałam zdawać do Filmówki, ale mój brat systematycznie wybijał mi to z głowy (...) Teraz znów myślę o zdawaniu do szkoły aktorskiej, ale takiej, w której zajęcia nie trwają od rana do wieczora. Bo jestem sama w wielkim mieście i muszę się tutaj utrzymać. Nikt mi nie da pieniędzy na życie - powiedziała "Gali" Anna Bosak.

Na serialu się nie skończyło. Anna Bosak zagrała jedną z głównych ról z filmie "Kochaj i tańcz". Życie w Warszawie nie jest jednak tanie, dlatego tancerka od czasu do czasu chałturzy na różnych imprezach.

Dbam o swoje ciało, chodzę na basen i masaże. W końcu - cytując Beatę Kozidrak - zarabiam ciałem na chleb - twierdzi Anna Bosak.

Taki zawód. W końcu z czegoś trzeba żyć.

O czym marzy Ania Bosak?