U2 zagrają w Polsce!

Legendarne U2 jedzie w trasę i nie omieszka zajrzeć do Polski. Kiedy i gdzie zagrają?
U2 zagrają w Polsce! Radosna nowina dla wszystkich fanów irlandzkiej grupy U2 Radosna nowina dla wszystkich fanów irlandzkiej grupy U2. Legendarna grupa zagra w Polsce. Ich występ zaplanowany jest na 6. sierpnia w Chorzowie Zespół jeszcze w tym roku pojawi się na koncercie w Polsce. Ich występ zaplanowany jest na 6 sierpnia w Chorzowie. Według zapowiedzi U2 w trakcie trasy "360 Degrees" zagrają na okrągłej scenie umiejscowionej w centralnych częściach stadionów. Na scenie pojawi się też gigantyczny, cylindryczny ekran wideo. Fani będą mogli więc oglądać zespół z każdej strony. Takie rozwiązanie pozwoli też na zwiększenie o 15-20% pojemności każdego z miejsc, w którym zagrają Irlandczycy - pisze Infomuzyka. Ceny biletów zostaną podane w ciągu kilku najbliższych dni. Zapowiada się niezwykły sierpień - najpierw U2, a potem... Madonna.

 

Radosna nowina dla wszystkich fanów irlandzkiej grupy U2. Jak donosi zaprzyjaźniony serwis Infomuzyka.pl, zespół jeszcze w tym roku pojawi się na koncercie w Polsce. Ich występ zaplanowany jest na 6. sierpnia w Chorzowie.

 

Według zapowiedzi U2 w trakcie trasy "360 Degrees" zagrają na okrągłej scenie umiejscowionej w centralnych częściach stadionów. Na scenie pojawi się też gigantyczny, cylindryczny ekran wideo. Fani będą mogli więc oglądać zespół z każdej strony. Takie rozwiązanie pozwoli też na zwiększenie o 15-20% pojemności każdego z miejsc, w którym zagrają Irlandczycy - pisze Infomuzyka.

 

Ceny biletów zostaną podane w ciągu kilku najbliższych dni. Zapowiada się niezwykły sierpień - najpierw U2, a potem Madonna.