Polacy nie chcą oglądać Dody

Widzowie telewizyjni nie mają ochoty na nią patrzeć. Na kogo jeszcze?

 

Rankingów ciąg dalszy. Wczoraj pokazaliśmy Wam wyniki badań na najmniej i najbardziej lubianego prezentera/dziennikarza telewizyjnego. Dzisiejszy "Dziennik" publikuje kolejne zestawienie. Tym razem TVP chciało się przekonać, na które gwiazdy najbardziej, a na które najmniej lubimy patrzeć.

 

 

Niekwestionowaną królową antypatii jest oczywiście Doda. Widzowie nie mają ochoty patrzeć na jej facjatę i słuchać zgryźliwych komentarzy kierowanych do Justyny Steczkowskiej, która swoją drogą znalazła się na drugim miejscu. Czemu nie lubią Dody?

 

- To oczywiste. Ona nie jest słodkim dziewczęciem. Niesie za sobą silny ładunek seksualności. Posługuje się wulgarnym językiem, więc obok sporej grupy fanów ma też przeciwników - tłumaczy "Dziennikowi" Piotr Ostrach, menadżer m.in. Edyty Górniak.

 

W dalszej kolejności znaleźli się: Tatiana Okupnik, Rafał Mroczek i Krzysztof Skiba.

 

 

Pierwsze miejsce wśród najchętniej oglądanych zajmuje Maciej Stuhr, który nie krył zdziwienia tym wyróżnieniem. Jeszcze większe zaskoczenie można przeżyć, gdy dowiadujemy się, że na drugim miejscu znalazła się nijaka Katarzyna Glinka. Może właśnie dlatego, że jest taka bezbarwna, to nie zdołała jeszcze podpaść widzom.

 

 

Trzecie miejsce należy do Kasi Cichopek, której nie mogło tu zabraknąć, a zaraz za nią Borys Szyc i Małgorzata Foremniak.

 

Jeśli TVP zasugeruje się tymi wynikami, to już wkrótce w każdym serialu zobaczymy uśmiechnięte, nijakie "aktorki". Ale jeśli to sprawi, że Mroczki znikną ze szklanych ekranów, to jesteśmy to w stanie zaakceptować.

 

TU ZOBACZYSZ...

...kto jest najbardziej lubianym i znienawidzonym prezenterem w telewizji

...kto jest najpiękniejszy w telewizji

...komu najbardziej ufają Polacy

 

 

Więcej o:
Komentarze (123)
Polacy nie chcą oglądać Dody
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  A głupi plotek dalej ją wyróżnia na głównej stronie, wśród "gwiazd"

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Najlepsza jest zmrozona wodeczka i sledzik!

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  no nie wiem czy silikonowy biust, zero talii i kilo tapety to taki powód do zazdrości, a idolką to ona jest tylko dla nastoletnich wulgarnych blachar podobnych do niej, w tym kraju jest wiele wokalistek, które lepiej śpiewają i lepiej się zachowują

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  w tv brakuje ludzi z klasa,prawdziwie utalentowanych i zdonych,prym wiedzie głównie nagosc ktora sie przejadła,a takze prymityw dla poklasku,ot cała nasza tv

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Normalnym ludziom już dawno przejadła się doda!!!! Inteligentni zauważyli, że gra i jest sztuczna! Podobać się ona może jedynie małolatom, które chcą (o zgrozo!) wzorować się na niej i facetom, którzy mają kompleksy i lubią dziewczyny rodem z filmów porno!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  doda to paszczóóóóóóóóóór!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  nie znam osobiscie ani jednej osoby ktora chcialaby ogladac cichopek. wiec skad taka pozycja?

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  Doda zaloz burdewl i tam mozesz rzadzic. Burdel mama to stanowisko stworzone wylacznie dla ciebie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  To jednak ludzie nie są tacy głupi,Doda to nadęta i zarozumiała gwiazda innych ma za nic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX