Małgorzata Kożuchowska w ciąży?

Jeśli Małgorzata Kożuchowska nie wie, czy jest w ciąży, to "Super Express" podpowiada - jest lub zaraz będzie! Posiadają wiedzę tajemną?

 

Być może Małgorzata Kożuchowska dołączy do grona gwiazd, które w tym roku zostaną rodzicami. Jak pisze dzisiejszy "Super Express", aktorka należy do bardzo zorganizowanych kobiet i wszystko musi mieć dokładnie zaplanowane - kariera, ślub, a teraz przyszedł czas na dziecko.

 

Co prawda na razie na to serialowe, ale brukowiec jest przekonany, że to tylko zagrywka taktyczna. Zdaniem "SE" Kożuchowska chce mieć komfort psychiczny, że w razie ciąży w prawdziwym życiu nie zniszczy sobie planów zawodowych. W końcu nie ma nic lepszego niż prawdziwa i serialowa ciąża w jednym czasie!

 

- W scenariuszu "Tylko miłość" już dawno zapisane były odcinki, w których Kożuchowska zachodzi w ciążę. Mówi się, że aktorka powoli przygotowuje się do roli mamy i chce w razie czego mieć komfort grania w odmiennym stanie, bez konieczności ukrywania ciąży - mówi "SE" osoba z produkcji serialu.

 

Co by gwiazdy zrobiły bez wnikliwości tabloidów...?