Mateusz Damięcki: Nie mam ochoty się obnażać!

W wywiadzie dla "Gali" Mateusz Damięcki zdradza czemu nie pokazuje się na warszawskich salonach.

Damięcki się nie obnaży ...ale telefon wziął. W wywiadzie dla "Gali" Mateusz Damięcki zdradza, czemu nie pokazuje się na warszawskich salonach. O takim zięciu marzy chyba każda teściowa - przystojny, inteligentny, popularny i do tego dobrze wychowany. Serce Mateusza Damięckiego jest jednak już od dawna zajęte. Aktor spotyka się z piękną Edytą, ale nie obnosi się z tym w mediach. - Mam takie podejście, że życie prywatne oddzielam od zawodowego. Zainteresowanie moim życiem prywatnym to przejaw popularności, dzięki której jestem w stanie zapewnić sobie pracę. Z drugiej strony, nie mam najmniejszej ochoty na autokreację, obnażanie się. Angażowanie się w bzdury marnuje cenny czas - powiedział "Gali" Mateusz Damięcki. Mateusz Damięcki rzadko pojawia się na warszawskich salonach. Przychodzi tylko, jeśli imprezy dotyczą promocji jego nowego filmu czy serialu. Dlaczego? - Nie biegam więc na spotkania, na których rozdają darmowe telefony, bo mój mi wystarczy. Dostałem go od mojej dziewczyny; jest mi o tyle droższy, że wiąże się z osobą, którą kocham - zdradził "Gali" Mateusz Damięcki. Uroczo, ale trochę...nudno.

 

O takim zięciu marzy chyba każda teściowa - przystojny, inteligentny, popularny i do tego dobrze wychowany. Serce Mateusza Damięckiego jest jednak już od dawna zajęte. Aktor spotyka się z piękną Edytą, ale nie obnosi się z tym w mediach.

Mam takie podejście, że życie prywatne oddzielam od zawodowego. Zainteresowanie moim życiem prywatnym to przejaw popularności, dzięki której jestem w stanie zapewnić sobie pracę. Z drugiej strony, nie mam najmniejszej ochoty na autokreację, obnażanie się. Angażowanie się w bzdury marnuje cenny czas - powiedział "Gali" Mateusz Damięcki.

 

 

Mateusz Damięcki rzadko pojawia się na warszawskich salonach. Przychodzi tylko, jeśli imprezy dotyczą promocji jego nowego filmu czy serialu. Dlaczego?

Nie biegam więc na spotkania, na których rozdają darmowe telefony, bo mój mi wystarczy. Dostałem go od mojej dziewczyny; jest mi o tyle droższy, że wiąże się z osobą, którą kocham - zdradził "Gali" Mateusz Damięcki.

Uroczo, ale trochę...nudno.

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Mateusz Damięcki: Nie mam ochoty się obnażać!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jeden normalny

 • loletka

  Oceniono 7 razy 3

  To chyba dobrze, że Mateusz oddziela życie prywatne od zawodowego. Skoro nie ma ochoty się obnażać to niech tego nie robi. xD. Może i trochę nudno, ale widocznie nie widzi potrzeby żeby ze wszystkim obnosić się w mediach.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Moze dla niektorych nudne, ale za to z klasa!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  i tak trzymac

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Jeden mądry. Tak trzymać i nie dać się pożreć zepsutej "warszawce".

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  żal, takie teksty Plotku, czy inny gościu. Tak niech mateusz trzyma!

 • dorota.b

  0

  Hhhhhhh nudne?????
  moze i tak ale jakie sexowne

 • Gość: Gość

  0

  Fajne ciacho:) A w kochaj i tańcz zagrał mistrzowsko. Do tego skromy i normalny w miarę, więc nie dziwne że media mówią: nudny.

 • Gość: Gość

  0

  jest bardzo stylowy i z klasą... tak jak jego sygnet :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX