Kasia Figura założyła wytwórnię płytową!

Co ma wspólnego Kasia Figura z muzyką? Z pewnością niewiele, a może nawet nic. Ale nie przeszkodziło jej to w założeniu własnej wytwórni płytowej. Od teraz aktorka będzie wydawać płyty artystów, których uzna za ciekawych. Pierwsze projekty, które wsparła to nowy album Magdy Femme i Liliany Urbańskiej - mamy Marysi Sadowskiej.
Nowa wytwórnia płytowa Co ma wspólnego Kasia Figura z muzyką? Kasia Figura założyła własną wytwórnię płytową. Pierwsze projekty, które wydała, to nowy album Magdy Femme i Liliany Urbańskiej - mamy Marysi Sadowskiej Z pewnością niewiele, a może nawet nic. Ale nie przeszkodziło jej to w założeniu własnej wytwórni płytowej. Od teraz aktorka będzie wydawać płyty artystów, których uzna za ciekawych. Pierwsze projekty, które wsparła, to nowy album Magdy Femme i Liliany Urbańskiej - mamy Marysi Sadowskiej. Nie od dziś wiadomo, że mając kasę, można robić dziwne rzeczy - przede wszystkim te niezwiązane z naszym zawodem. Właśnie tak wygląda sytuacja w przypadku Kasi Figury, która założyła właśnie własną wytwórnię płytową. I choć sama nie śpiewa, nie nagrywa płyt, to będzie wydawać albumy innych. W ciągu całego roku firma F Records ma zamiar wypuścić na rynek aż dwanaście tytułów. Dwa pierwsze to płyta z piosenkami dla dzieci Magdy Femme i krążek Liliany Urbańskiej - mamy Marii Sadowskiej. Sesje promocyjne do obu tych wydawnictw odbyły się już kilka dni temu. Kasia Figura poszła w ślady Kayah, która już kilka lat temu założyła własną wytwórnię płytową (Kayax) i wspiera tym samym młodych, nieznanych jeszcze artystów. Jak dowiedział się Plotek, firma Figury także ma w planach wydawanie płyt debiutantów. Miejmy nadzieję, że aktorka nie nastawiła się tylko na zysk, bo za nim nie idzie nic innego jak komercja. Oby Kasia Figura wypromowała nowych, ambitnych artystów, których z przyjemnością wszyscy będziemy chcieli słuchać.

 

Nie od dziś wiadomo, że posiadając kasę, można robić dziwne rzeczy - przede wszystkim te niezwiązane z naszym zawodem. Właśnie tak wygląda sytuacja w przypadku Kasi Figury, która założyła właśnie własną wytwórnię płytową. I choć sama nie śpiewa, nie nagrywa płyt, to będzie wydawać albumy innych. W ciągu całego roku firma F Records ma zamiar wypuścić na rynek aż dwanaście tytułów. Dwa pierwsze to płyta z piosenkami dla dzieci Magdy Femme i krążek Liliany Urbańskiej, mamy Marii Sadowskiej. Sesje promocyjne do obu tych wydawnictw odbyły się już kilka dni temu.

 

Kasia Figura poszła w ślady Kayah, która już kilka lat temu założyła własną wytwórnię płytową (Kayax) i wspiera tym samym młodych, nieznanych jeszcze artystów. Jak dowiedział się Plotek, firma Figury także ma w planach wydawać płyty debiutantów. Miejmy nadzieję, że aktorka nie nastawiła się tylko na zysk, bo za nim idzie nic innego jak komercja. Oby Kasia Figura wypromowała nowych, ambitnych artystów, których z przyjemnością wszyscy będziemy chcieli słuchać.