Andrzejewicz: Fani płacą za moje zdjęcia!

Nigdy nie brałam pieniędzy za autografy. Daję fanom możliwość kupienia mojego zdjęcia i za nie płacą - mówi "Na Żywo" Gosia Andrzejewicz. Cóż, bycie gosiomaniakiem "kosztuje".

 

Gosia Andrzejewicz nie ma łatwego życia. Piosenkarka jest w czołówce najczęściej wyśmiewanych gwiazd show-biznesu. Wszyscy kpią z jej piosenek oraz z faktu, że wraz z ojcem sprzedaje podczas koncertów zdjęcia i autografy gwiazdy.

Robię to dla fanów, żeby mieli jakąś pamiątkę. Autograf zawsze jest gratisowy. Bardzo chętnie je rozdaję. Po koncercie zostaję czasami nawet dwie godziny. I zawsze wsłuchuję się w głosy fanów (...) Najwięcej zawdzięczam swoim właśnie swoim fanom, gosiomaniakom - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" Gosia.

Gosia Andrzejewicz zdradziła również, że jest nie tylko wokalistką, a też artystką. Piosenkarka nie musiała nawet tego mówić. My to zawsze wiedzieliśmy.

 

 

Więcej o:
Komentarze (37)
Andrzejewicz: Fani płacą za moje zdjęcia!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Żeby jeszcze było co sprzedawać> Ona powinna tym co chcą te zdjęcia jeszcze dopłacać za to ze ktoś wogóle chce na nią spojrzeć. Pfff gosiaczek za 2 grosze

 • singit.pl

  Oceniono 9 razy 7

  To ona wogóle ma fanów :O(żart) buhahaha :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  gosiomaniak? co to wogóle za słowo? ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  hmm ... "czasami autografy rozdaję 2 godz."? ach tak ? tylko , ze na jej koncertach jest jakies 40 osób . ona jest chora

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Stała się pośmiewiskiem mediów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  jej już do końca odbiło!!!!!
  Kiedyś ją lubiłam, ale teraz, zdecydowanie jestem antygosiomaniakiem

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  swoją drogą tak samo robiła kiedyś majka jeżowska - może to wzorzec gosi? może powinna zmienić reperuar na trochę bardziej dziecięcy? :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ona wogula ma fanów?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Moze jako osoba nie jest za bystra ,moze to wina naiwności a moze wina takich portali ze ludzie maja do niej taki stosunek ... Ja za nia rowniez nie przepadam ,ale co do muzyki ,piosenek ma kilka wpadajacych w ucho... Myśle ze to wszystko media nadmuchaly i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX