Dorota Deląg padła ofiarą złodziei

Ukradli jej sukienkę, w której miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Szczerze? Żadna strata.
Dorota Deląg okradziona Złodzieje ukradli jej sukienkę, w której miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Dorota Deląg okradziona! Złodzieje ukradli jej sukienkę, w której miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Teraz stacja kupi jej nową kreację! Szczerze? To żadna strata. Dorota Deląg przeżyła w piątek prawdziwy dramat! Nieznany sprawca włamał się bowiem do jej samochodu! Jak donosi "Fakt", z auta zniknęły osobiste rzeczy aktorki oraz kreacja, w której Dorota miała wystąpić w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". Aktorka nie skomentowała tej informacji, bo nie pozwala jej na to kontrakt zawarty z TVN-em. Sukienka, w której Dorota miała zatańczyć cza-czę, została uszyta specjalnie na potrzeby programu. Koszt takiej kreacji wynosi nawet 3 tysiące złotych. Teraz stacja będzie musiał zafundować Dorocie kolejną sukienkę. Pewnie nie pożałuje grosza.

 

Dorota Deląg przeżyła w piątek prawdziwy dramat! Nieznany sprawca włamał się bowiem do jej samochodu! Jak donosi "Fakt", z auta zniknęły osobiste rzeczy aktorki oraz kreacja, w której Dorota miała wystąpić w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami".

 

Aktorka nie skomentowała tej informacji, bo nie pozwala jej na to kontrakt zawarty z TVN-em. Sukienka, w której Dorota miała zatańczyć cza-czę została uszyta specjalnie na potrzeby programu. Koszt takiej kreacji wynosi nawet 3 tysiące złotych. Teraz stacja będzie musiał zafundować jej kolejną sukienkę. Pewnie nie pożałują grosza.

Hakiel w gorącej cza-czy z Dorotą Deląg
Więcej o:
Komentarze (8)
Dorota Deląg padła ofiarą złodziei
Zaloguj się
 • uwielbiam.feel

  0

  ona jest blee.
  A Marcin śliczny.

 • Gość: Gość

  0

  to na pewno jakis inny uczestnik pozbywa sie konkurencji

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ale zlosliwe mendy

 • Gość: Gość

  0

  jaki szitowski taniec!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  No i dobrze pewnie sama ją schowała bo brzydko w niej wygląda jak oblazły struś.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  stringi zostawili ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Dobrze, że nie ukradli jej cnoty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  ona sama jest brzydka jak kupa mojego psa !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX