Hubert Urbański też zostanie tatą!

Istny baby boom! Hubert Urbański dołącza do grona znanych mężczyzn, którzy zostaną w tym roku ojcami. Jego wybranka jest...15 lat młodsza. Zdziwieni?
Urbański zostanie tatą! Istny baby boom! Hubert Urbański dołącza do grona znanych mężczyzn, którzy w tym roku zostaną ojcami. Jego wybranka jest o 15 lat od niego młodsza Hubert Urbański dołącza do grona znanych mężczyzn, którzy w tym roku zostaną ojcami. Jego wybranka jest o 15 lat od niego młodsza. Hubert ma już dwie dość duże córki, a wkrótce po raz kolejny zostanie tatą. Z żoną jest w separacji, a jego sercem zawładnęła inna kobieta. Jest nią 28-letnia Julia Chmielnik - donosi "Super Express". Dziewczyna jest córką tragicznie zmarłego w zeszłym roku aktora Jacka Chmielnika, którego możemy pamiętać np. z filmu "Kingsajz". Prowadzący teleturniej "Milionerzy" nie obnosił się ze swoim nowym uczuciem. Spotkania odbywały się raczej w Krakowie, gdzie mieszka Julia. W końcu jednak Hubert postanowił podzielić się ze światem swoim szczęściem i w "Dzień Dobry TVN" odpowiadał przez internet na pytania widzów, m.in. podzielił się z nimi informacją o powiększeniu rodziny. Gratulujemy!

 

Hubert Urbański ma już dwie dość duże córki, a już wkrótce po raz kolejny zostanie tatą. Z żoną jest w separacji, a jego sercem zawładnęła inna kobieta. Jest nią 28-letnia Julia Chmielnik - donosi dzisiejszy Super Express. Dziewczyna jest córką tragicznie zmarłego w zeszłym roku aktora Jacka Chmielnika, którego możemy pamiętać np. z filmu "Kingsajz".

 

Prowadzący teleturniej "Milionerzy" nie obnosił się ze swoim nowym uczuciem. Spotkania odbywały się raczej w Krakowie, gdzie mieszka Julia Chmielnik. W końcu jednak postanowił podzielić się ze światem swoim szczęściem i we wczorajszym "Dzień Dobry TVN". Odpowiadał przez Internet na pytania widzów i nie krył swojej wielkiej radości.

 

Gratulujemy!