"Hanna Lis przeżyła horror!"

Córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin podeszły do nowego związku ojca z wielką rezerwą - podaje "Świat i ludzie".

Hanna Lis przeżyła horror Córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin podeszły do nowego związku ojca z rezerwą. Córki Lisa i Kingi Rusin podeszły do partnerki ojca z rezerwą. Teraz jest lepiej: Hanna Lis wyprawi urodziny męża, gośćmi mają być jego córki oraz jej pociechy Nie od dzisiaj wiadomo, że z powodu rozwodu rodziców, najbardziej cierpią dzieci. Tak też było w przypadku córek Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Początkowo Pola i Iga jak ognia unikały spotkań z nową miłością ojca. Znały Hankę dobrze, wcześniej bardzo ją lubiły. Ale gdy związała się z ich ojcem, buntowały się. Wszystko, co mówiła, negowały. Nie chciały nocować w nowym domu ojca. Nawet gdy wyjeżdżały z Hanką na wakacje, nie brakowało spięć. Ona przeżywała z tego powodu horror - zdradziła tygodnikowi "Świat i ludzie" dziennikarka zaprzyjaźniona z Hanną Lis. Mało tego, Pola i Iga niechętnie widywały się nie tylko z Hanną Lis, ale również z jej córkami. Hanna Lis nie poddawała się jednak w walce o względy córek Tomasza Lisa i w końcu udało jej się zdobyć ich przychylność oraz sympatię. Hanna Lis podjęła się zorganizowania 6 marca, imprezy urodzinowej męża, na której mają pojawić się jego córki oraz jej pociechy. Istna sielanka.

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że z powodu rozwodu rodziców, najbardziej cierpią dzieci. Tak też było w przypadku córek Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Początkowo Pola i Iga jak ognia unikały spotkań z nową miłością ojca.

Znały Hankę dobrze, wcześniej bardzo ją lubiły. Ale gdy związała się z ich ojcem, buntowały się. Wszystko, co mówiła, negowały. Nie chciały nocować w nowym domu ojca. Nawet gdy wyjeżdżały z Hanką na wakacje, nie brakowało spięć. Ona przeżywała z tego powodu horror - zdradziła tygodnikowi "Świat i ludzie" dziennikarka zaprzyjaźniona z Hanną Lis.

 

 

Mało tego. Pola i Iga niechętnie widywały się nie tylko z Hanną Lis, ale również z jej córkami. Hanna Lis nie poddawała się jednak w walce o względy córek Tomasza Lisa i w końcu udało jej się zdobyć ich przychylność oraz sympatię. Hanna Lis podjęła się zorganizowania 6 marca, imprezy urodzinowej męża, na której mają pojawić się jego córki oraz jej pociechy. Istna sielanka.