Kim jest tajemnicza uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

Po wczorajszej prezentacji par 9. edycji "Tańca z gwiazdami" najwięcej mówi się o tajemniczej Francys Sudnickiej. Kto to taki?

 

Francys Sudnicka jest ładna, wysoka i już wkrótce będzie bardzo popularna. Teoretycznie w programie "Taniec z gwiazdami" powinny brać udział osoby, które są już znane szerszej publiczności, ale stacja TVN od niedawna sama kreuje gwiazdy. Ostatnio był to Steve Allen. Teraz będzie to właśnie Francys Sudnicka.

 

Nowa uczestniczka programu jest pół Polką, pół Wenezuelką. Sudnicka ma 30 lat i na swoim koncie wiele sukcesów w wyborach piękności. Brała udział w wyborach Miss Polonia czy Miss Universe.

 

 

W 2006 roku ta piękna modelka znalazła się nawet w półfinałowej ósemce najpiękniejszych kobiet świata Miss Earth. Francys Sudnicka pracuje też jako modelka i występuje na pokazach mody u takich projektantów jak Louis Vouitton czy Franco Montoro. Do Sudnickiej spływają nawet propozycje udziału w amerykańskich filmach. Jak wiadomo program "Taniec z gwiazdami" oglądają głównie kobiety, dlatego być może udział pięknej Francys zwabi przed telewizory również mężczyzn?

 

Francis Sudnicka podczas Miss Earth:

.
.
.
Tu na pokazie mody:
Więcej o: