Najbardziej wątpliwe dziewice show-biznesu!

Zapewniają, że zaczekają z seksem aż do ślubu, jednak mało kto im wierzy. Jak myślicie, kto z nich jest największym kłamczuchem? Głosujcie w sondażu Plotka!

 

Adriana Lima

 

Kiedy modelka bierze udział w mocno rozbieranych sesjach zdjęciowych, trudno uwierzyć, że oleje ona każdego faceta, który nie uszanuje jej decyzji o tym, że do seksu dojdzie dopiero po ślubie.

 

 

 

Miley Cyrus

 

Spotyka się z przystojnym modelem, który nie wygląda na takiego, który chce czekać... Ciekawe, jak duży wpływ na deklaracje Miley ma promująca ją wytwórnia Disneya?

 

 

 

Sasha Strunin

 

W programie "Big Brother" wyznała, że nie tylko jest dziewicą, ale jeszcze nigdy nie widziała nagiego mężczyzny. Marcin Najman stwierdził, że to właśnie z nim Sasha straciła cnotę. Kto tu ma rację?

 

 

 

Żora Korolyov

 

Tancerz wyznał, że zaczeka z seksem do momentu, w którym pozna kobietę swojego życia, którą pokocha z wzajemnością.

 

 

 

Gosia Andrzejewicz

 

Piosenkarska skończyła już 25 lat, jednak jak przyznaje z utratą dziewictwa zaczeka aż do ślubu. Mało kto uwierzył jej słowom.

 

 

Jola Rutowicz

 

Powszechnie wiadomo, że Jolka kocha tylko swojego konia. Ale gdy pojawiły się plotki na temat jej ciąży, a ona dementując je, wyznała, że jest dziewicą, zdziwili się wszyscy.