Kto kogo wkręca do pracy w telewizji?

Gwiazdy z pierwszych stron gazet chętnie wykorzystują swoje silne pozycje w telewizji, by załatwić pracę swoim żonom, mężom czy nawet... psom.
Pomocne znajomości Kto kogo wkręca do pracy w telewizji? Gwiazdy z pierwszych stron gazet chętnie wykorzystują swoje silne pozycje w telewizji, by załatwić pracę swoim żonom, mężom czy nawet... psom. Po raz kolejny potwierdziła się zasada, że jeśli chcesz być sławny, powinieneś związać się z popularną osobą. To najkrótsza droga do kariery. Dzisiaj portal plejada.pl podał, że Lev Kurzenko, narzeczony Julii Kamińskiej dostał rolę w serialu "BrzydUla". Co z tego, że nie jest aktorem? Ważne, że jego dziewczyna jest odtwórczynią głównej roli w tym serialu. Innych przykładów pracy po protekcji nie trzeba daleko szukać. W serialu "BrzydUla" pojawi się też nowa bohaterka, którą zagra Karen Friesicke, czyli żona Marka Włodarczyka. Aktor również gra w serialu o perypetiach Uli. Takie sytuacje już nikogo nie dziwią. Niedawno pisaliśmy też, że Viola Kołakowska będzie robiła dla programu "Dzień dobry TVN" materiały o modzie. "Przypadkiem" składa się, że Viola ma dziecko z Tomkiem Karolakiem, czyli jednym z najważniejszych aktorów TVN-u. Marta Żmuda-Trzebiatowska zgodziła się zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami", ale tylko ze swoim narzeczonym Adamem Królem. W Polsacie też dzieją się takie rzeczy. Cezary Pazura postawił stacji ultimatum - poprowadzi program "Strzał w 10-tkę" pod warunkiem, że jego narzeczona Edyta Zając dostanie pracę w Polsat Cafe. Przypadki załatwiania pracy po znajomości zdarzają się nie tylko w telewizjach prywatnych, ale też w Telewizji Publicznej. Od paru tygodni Maciej Kurzajewski prowadzi program "Pytanie na śniadanie" z własną żoną. Ostatnio mówiło się też, że Zbigniew Hołdys wkręcił swoją przyjaciółkę Edytę Jungowską do programu "Hit generator". Rozumiemy załatwić pracę żonie, mężowi, dziewczynie, ale psu? Tak jest to możliwe. Pies Pawła Deląga zagra w serialu "Weterynarze". Witajcie w Polsce, kraju pięknych i zaradnych ludzi.

 

Po raz kolejny potwierdziła się zasada, że jeśli chcesz być sławny, powinieneś związać się z popularną osobą. To najkrótsza droga do kariery.

 

Dzisiaj portal plejada.pl podał, że Lev Kurzenko, narzeczony Julii Kamińskiej dostał rolę w serialu "BrzydUla". Co z tego, że nie jest aktorem? Ważne, że jego dziewczyna jest odtwórczynią głównej roli w tym serialu.

 

Innych przykładów pracy po protekcji nie trzeba daleko szukać. W serialu "BrzydUla" pojawi się też nowa bohaterka, którą zagra Karen Friesicke, czyli żona Marka Włodarczyka. Aktor również gra w serialu o perypetiach Uli.

 

 

Takie sytuacje już nikogo nie dziwią. Niedawno pisaliśmy też, że Viola Kołakowska będzie robiła dla programu "Dzień dobry TVN" materiały o modzie. "Przypadkiem" składa się, że Viola ma dziecko z Tomkiem Karolakiem, czyli jednym z najważniejszych aktorów TVN-u.

 

 

Marta Żmuda Trzebiatowska zgodziła się zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami", ale tylko ze swoim narzeczonym Adamem Królem.

 

 

W Polsacie też dzieją się takie rzeczy. Cezary Pazura postawił stacji ultimatum - poprowadzi program "Strzał w 10-tkę" pod warunkiem, że jego narzeczona Edyta Zając dostanie pracę w Polsat Cafe.

 

Przypadki załatwiania pracy po znajomości zdarzają się nie tylko w telewizjach prywatnych, ale też w Telewizji Publicznej. Od paru tygodni Maciej Kurzajewski prowadzi program "Pytanie na śniadanie" z własną żoną.

 

 

Ostatnio mówiło się też, że Zbigniew Hołdys wkręcił swoją przyjaciółkę Edytę Jungowską do programu "Hit generator". 

 

 

Rozumiemy załatwić pracę żonie, mężowi, dziewczynie, ale psu? Tak jest to możliwe. Pies Pawła Deląga zagra w serialu "Weterynarze".

 

Witajcie w Polsce, kraju pięknych i zaradnych ludzi.

 

Więcej o:
Komentarze (53)
Kto kogo wkręca do pracy w telewizji?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  A Plotek.pl pewnie powstał dlatego, że jakaś farbowana blondynka przypadkiem znała z założycielem Gazety.pl

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  To jest to co mnie bardzo denerwuje- nazywanie "przyczepek"aktorow GWIAZDAMI. Na przyklad taka Edzia Zajac.... takie NIC nazywac gwiazda? Nie ma innych okreslen?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Tak jest na calym swiecie. W niektorych krajach o pracy w mediach i filmach de3cyduje przynaleznosc religijna! Zgadnijcie jaka! To samo dotyczy bankowosci. Ta preferowana religia nie jest katolicyzm. Wiec nie wyzywajcie Polski. My sie tylko wzorujemy na wiekszych potegach.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  kocham moja mame

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Kaczynski mial racje?
  Polska rzadzi uklad?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  jakie hollywood takie gwiazdy

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Tam każdy każdego wciska. Ile osób ma tam studia filmowe (aktorskie, reżyserskie, producenckie) ? Ile osób ma skończone dziennikarstwo ? Ilu prezenterek choćby liznęło kursu dykcji ? Zdejmować majtki każda umie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Ło Jezu! Dziadek Pazur wiska młodego Zająca, alkoholik Marek W. ledwo trzyma się na nogach, Karolak (jedyny pozytywny) przybija piątkę z Kołkiem (tak, tak, z Kołkiem, nie z Kołakowską), a anorektyczka Żmuda dwojga nazwisk prezentuje światu paszczura wszechczasów...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  jedna wielka banda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX