Taniec z gwiazdami - oficjalna pełna lista uczestników!

Nazwiska mało powalające.
"Taniec z gwiazdami" Taniec z gwiazdami - oficjalna pełna lista uczestników! Ogłoszono pełną listę uczestników kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Nazwiska mało powalające. Innymi słowy: bez szczególnych niespodzianek, a nawet nudnawo. Po tygodniach domysłów i plotek w końcu możemy zaspokoić swoją ciekawość, jednak czujemy niedosyt. Oprócz nazwisk, które typowano na pewniaków, na liście uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami" znajdują się osoby, które wywołują tylko jedną reakcję - kto to w ogóle jest? Oto pełna lista uczestników 9. edycji show "Taniec z gwiazdami": 1. Weronika Książkiewicz i Rafał Maserak 2. Paweł Nastula i Magdalena Soszyńska-Michno 3. Dorota Deląg i Marcin Hakiel 4. Anna Nowak-Ibisz i Cezary Olszewski 5. Jay Delano i Kamila Kajak 6. Wojciech Medyński i Izabela Janachowska 7. Francys Mayela Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki 8. Dorota Gardias i Andrei Mosejcuk 9. Tomasz Sobczak i Katarzyna Krupa 10. Monika Richardson i Krzysztof Hulboj 11. Marcin Chochlew i Janja Lesar 12. Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska Na liście znajdują się dwa obco brzmiące nazwiska, jednak już mówimy, kto się za nimi kryje. O potencjalnym udziale niejakiego Jaya Delano już pisaliśmy. Duży zaskoczeniem Francys Mayela - z pochodzenia jest Polką, ale długo mieszkała w Wenezueli, gdzie złapała bakcyla konkursów piękności. Dużym zaskoczenie było również pojawienie się nazwiska Tomasza Sobczaka. Spojrzeliśmy na jego dokonania aktorskie - tak, tak, jest aktorem - ale nie jesteśmy w stanie przytoczyć żadnej roli, z której moglibyście go kojarzyć. Pod wrażeniem uczestników?

 

Po tygodniach domysłów i plotek w końcu możemy zaspokoić swoją ciekawość, jednak czujemy niedosyt. Oprócz nazwisk, które typowano na pewniaków, na liście uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami" znajdują się osoby, które wywołują tylko jedną reakcję - kto to w ogóle jest?

 

Oto pełna lista uczestników 9. edycji show "Taniec z gwiazdami":

 

1. Weronika Książkiewicz i Rafał Maserak

 

 

2. Paweł Nastula i Magdalena Soszyńska-Michno

 

 

3. Dorota Deląg i Marcin Hakiel

 

 

4. Anna Nowak-Ibisz i Cezary Olszewski

 

 

5. Jay Delano i Kamila Kajak

 

 

6. Wojciech Medyński i Izabela Janachowska

 

 

7. Francys Mayela Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki

 

 

8. Dorota Gardias i Andrei Mosejcuk

 

 

9. Tomasz Sobczak i Katarzyna Krupa

 

 

10. Monika Richardson i Krzysztof Hulboj

 

 

11. Marcin Chochlew i Janja Lesar

 

 

12. Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska

 

 

 

Na liście znajdują się dwa obco brzmiące nazwiska, jednak już mówimy, kto się za nimi kryje. O potencjalnym udziale niejakiego Jaya Delano już pisaliśmy. Duży zaskoczeniem Francys Mayela - z pochodzenia jest Polką, ale długo mieszkała w Wenezueli, gdzie złapała bakcyla konkursów piękności. Jakoś o niej nie słyszeliśmy.

 

Dużym zaskoczenie było również pojawienie się nazwiska Tomasza Sobczaka. Spojrzeliśmy na jego dokonania aktorskie - tak, tak, jest aktorem - ale nie jesteśmy w stanie przytoczyć żadnej roli, z której moglibyście go kojarzyć.

 

Pod wrażeniem uczestników?

 

 

Więcej o:
Komentarze (72)
Taniec z gwiazdami - oficjalna pełna lista uczestników!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  Ja To JuŻ Bardziej kojaże tych tancerzy Niż te niby gwiazdy!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  i to ma być taniec z gwiazdami ???? śmiechu warte :d

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  nie znam pół osób xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  bez kitu ...;/;/;/;/;/;/;/,,,, <żal> Już chyba gorszej listy nie potrawili wymyśleć....

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  ZAL

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  A co to za nieznane gwiazdeczki??

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Ale ja prawie nikogo nie kojarzę. Przydałoby się zdjęcie obok każdego uczestnika.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  co to za gwiazdy skoro połowa z nich w ogóle nie jest znana szerszej publiczności?! i powiedzcie mi, czy żona (bo domyślam się, że jest to jego żona) Ibisza jest kimś więcej niż tylko jego żoną? Ciekawe kiedy w TzG zobaczymy babcie Mroczków albo im podobnych gwiazdek... ;|

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Muppet Show ?!?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX