Ibisz, Jay Delano i Urbański w "Tańcu z gwiazdami"?

Będziemy mieli "Taniec z gwiazdami" bez gwiazd...

 

Im bliżej rozpoczęcia 9. edycji "Tańca z gwiazdami", tym w mediach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat gwiazd, które zatańczą na parkiecie. Lista, która w ubiegłym tygodniu pojawiła się na kilku serwisach internetowych, nie była do końca prawdziwa. Piotr Kupicha zaprzeczył, że wystąpi w programie TVN-u. Z kolei mało prawdopodobne wydaje się, żeby Otylia Jędrzejczak tańczyła z Marcinem Olszewskim, który jest od niej niższy o jakieś 10 centymetrów.

 

TVN potwierdził jedynie, że z pewnością zatańczy Bartosz Kasprzykowski, Dorota Deląg, Weronika Książkiewicz oraz Paweł Nastula. Nam udało się ustalić, że na parkiecie zobaczymy też Tomka Sobczaka (nie wiemy, jaka to gwiazda), Wojtka Medyńskiego oraz piosenkarza Jaya Delano.

 

Coraz częściej mówi się też o udziale Zbigniewa Urbańskiego (były mąż Kasi Skrzyneckiej) oraz Marcina Chochlewa (aktor "Na Wspólnej"). Jak podaje dzisiejsze "Show", w programie wystąpi też była żona Krzysztofa Ibisza, Anna Nowak- Ibisz. Wnioski? Lista będzie składała się z zapomnianych aktorów, debiutujących muzyków oraz porzuconych żon i mężów znanych osób z show-biznesu. Fajnie co?

 

Jeśli nie wiecie kim jest Jay Delano to nie przejmujcie się, bo nie jesteście sami. Proponujemy Wam zapoznać się z jego utworem.

 

Jay Delano - Rockstar: