Całoroczny sweter, czyli seksowne owłosione klaty [FOTO]

W życiu każdej młodej kobiety przychodzi taki moment, że przestaje zwracać uwagę na gładziutkie klaty chłopców z boysbandów, a jej uwagę zaczynają przykuwać prawdziwi mężczyźni.
Seksownie owłosione klaty Całoroczny sweter, czyli seksowne owłosione klaty. W życiu kobiety przychodzi moment, że przestaje zwracać uwagę na gładziutkie klaty chłopców z boysbandów, a jej uwagę zaczynają przykuwać prawdziwi mężczyźni. Owłosiona klata jest męska! Inspiracją do zastanowienia się nad męskimi klatami był nowy chłopak Edyty Herbuś. Niejaki Maciej Kawulski nie jest chłopczykiem. To mężczyzna w 100 proc., więc i jego wygląd wprost kipi testosteronem. Podkreśla swoją męskość - delikatnie rozpięta koszula i brak krawata mają przykuć uwagę do bujnie owłosionej klatki piersiowej. Widocznie Edycie się podoba, bo patrzy na swojego nowego faceta z pożądaniem. Najlepszą ozdobą do wyeksponowanej bujnej klaty jest oczywiście jakieś świecące cacko. Nie myślcie jednak, że to wyjątek i w show-biznesie nadal panuje moda na gładkich mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Panowie w klimatach metroseksualnych odchodzą w zapomnienie, gdyż kobiety pragną prawdziwych samców! Na szczęście mamy takich kilku. Klata kipiący seks - Michał Milowicz Właściciel chyba najbardziej znanego (owłosionego) torsu wśród polskich gwiazd. Michał Milowicz uwielbia swój "sweterek" i nigdy nie miał zamiaru się z nim ukrywać. Wręcz przeciwnie - ochoczo dzieli się nim ze światem. Basen? Wymarzona sytuacja, w której można zaprezentować swoje męskie ciało. Klata z włosem pomaga również w kreowaniu wizerunku scenicznego.

 

Owłosiona klata jest męska!

 

Inspiracją do zastanowienia się nad męskimi klatami był nowy chłopak Edyty Herbuś. Niejaki Maciej Kawulski nie jest chłopczykiem. To mężczyzna w 100%, więc i jego wygląd wprost kipi testosteronem. Zwróćcie uwagę, jak podkreśla swoją męskość - delikatnie rozpięta koszula i brak krawata mają przykuć uwagę do bujnej klatki piersiowej. Widocznie Edycie się podoba, bo patrzy na swojego nowego faceta z pożądaniem.

 

 

Najlepszą ozdobą do wyeksponowanej bujnej klaty jest oczywiście jakieś świecące cacko. Efekt murowany!

 

 

Nie myślcie jednak, że to wyjątek i w show-biznesie nadal panuje moda na gładkich mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Panowie w klimatach metroseksualnych odchodzą w zapomnienie, gdyż kobiety pragną prawdziwych samców! Na szczęście mamy takich kilku.

 

Klata kipiący seks - Michał Milowicz

 

 

Właściciel chyba najbardziej znanego (owłosionego) torsu wśród polskich gwiazd. Michał Milowicz uwielbia swój "sweterek" i nigdy nie miał zamiaru się z nim ukrywać. Wręcz przeciwnie - ochoczo dzieli się nim ze światem. Basen? Wymarzona sytuacja, w której można zaprezentować swoje męskie ciało.

 

 

 

 

 

Klata z włosem pomaga również w kreowaniu wizerunku scenicznego. Puścisz do tego oko i każda Twoja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klata z kryzysem wieku średniego - Piotr Gąsowski

Kiedyś Piotr Gąsowski miał po prostu owłosioną klatę, która pasowała do jego lekko miałkiego wizerunku. Później aktor się zmienił fizycznie, ale klata pozostała, więc uczynił z niej swój największy atut.

 

 

Dokładnie tak jak w przypadku Milowicza, Piotr Gąsowski również wykorzystuje swoją tajną (bujną) broń na scenie.

 

 

Klata roztańczona - Michał Piróg

Włos na torsie nie jest domeną panów w pewnym wieku. O nie, nie! Młodsi również mogą pochwalić się tym i owym. Michał Piróg należy do panów, którzy zwracają uwagę na swój wygląd, ale nawet on nie jest w stanie zgolić swoich włosów. Być może jest do nich za bardzo przywiązany? Tak czy inaczej, bardzo się to chwali.

 

Swoją chlubę zaprezentował w ponętnej sesji dla magazynu "Viva". Mrauuu!

 

 

Klata vintage - Sean Connery

Wasze matki (a może już babki) na pewno wzdychały do boskiego Jamesa Bonda, w którego wcielał się Sean Connery. A może nie wzdychały do niego jako takiego, a właśnie do jego bujnego owłosienia na klatce piersiowej? Włosy są dla Seana tak charakterystyczne, jak picie martini dla Bonda, którego odgrywał.

 

I znowu łańcuch!

 

 

Na koniec coś dla ludzi o mocnych nerwach. Koledzy redakcyjni uparli się, by i tego pana pokazać. To najbardziej owłosiony człowiek świata. Być może panowie są zazdrośni, bo sami nie mają się czym pochwalić!

 

Więcej o:
Komentarze (83)
Całoroczny sweter, czyli seksowne owłosione klaty [FOTO]
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 69 razy 33

  Co za bzdura niedlugo z faceta beda chcieli zrobic kobiete, chlop to chlop a nie baba, ze ma sie golic po pachami czy na klacie

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 18

  zajebiscie smieszni jestescie to biedny czlowiek z choroba genetyczna:(

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  A Janosik?? Perepeczko był ideałem, mimo ,że nie podobają mi się owłosieni mężczyźni to na widok jego klaty zawsze się uśmiecham ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Te przykłady chyba nie bardzo są trafione a już w ogóle człowiek , który jest chory i ma owłosione całe ciało, nie wiem to niby śmieszne miało być, jak dla mnie niesmaczne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  ten ostatni facet, to mezczyzna który ma chorobe genetyczną, warunkuje ona owłosione ciało, widziałam bardziej owłosionych...

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 11

  moja prababcia zawsze mówi: OWŁOSIONY mężczyzna, to BOGATY mężczyzna xD To chyba jakieś stare powiedzenie. W każdym razie, lekko owłosiona klata dowodzi męskości, a nie pedantyczności. Większość komentarzy piszą nastolatki które mają chłopców lalusiów. Prawdziwe kobiety szukają MĘŻCZYZNY i MĘSKOŚCi xD Chyba...

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 11

  Fe fe fe. O gustach się nie dyskutuje, ale ja jednak wolę ogolone klaty, kłaki wywołują u mnie spory niesmak :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Ten pan na ostatnim zdjęciu ma taką chorobę- nabijanie się z niego nie jest na miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX