Sasha Strunin wywieziona z Polski!

Ojciec nie mógł znieść jej prowadzenia się!
Sasha wywieziona z Polski Ojciec nie mógł znieść jej prowadzenia się! Ojciec Sashy Strunin z The Jet Set postanowił wywieźć ją z Polski do Rosji, gdzie ma rodzinę. Nie podobał mu się związek córki z bokserem Marcinem Najmanem. Miało być tak pięknie - śliczna blondynka z wizerunkiem lolitki miała podbić serca Polaków swoim śpiewem. Słabo poszło, więc trzeba było uderzyć gdzie indziej. Sasha Strunin ze słodkiej dziewczynki zmieniła się w ostrą babkę. Wraz z kolegą z zespołu The Jet Set chciała zabłysnąć również na Eurowizji, ale tu też nie wyszło. Zatroskany tata i jednocześnie menadżer piosenkarki szukał innych sposobów na promowanie talentu i urody córki. Tym sposobem Sasha Strunin znalazła się w programie "Big Brother". Powiedziała coś na temat swojego dziewictwa i panowie zaczęli patrzeć na nią łapczywym wzrokiem. Tata nie wytrzymał i zabrał ją stamtąd. Ale to nie koniec. W programie Saszka poznała niejakiego Marcina Najmana. 10 lat starszy bokser zawrócił jej na chwilę w głowie, ale na wizerunku pozostawił nieusuwalną szramę. Tego ojciec znieść nie mógł. Jak donosi dzisiejszy "Fakt", wywiózł Sashę do Rosji, skąd pochodzi jej rodzina. Znajomy powiedział, że ojciec zamknął Saszę i kazał jej przemyśleć swoje zachowanie. On sam będzie obmyślał dalszy plan podboju świata. Czy to aby nie porwanie?

 

Miało być tak pięknie - śliczna blondynka z wizerunkiem lolitki miała podbić serca Polaków swoim śpiewem. Słabo poszło, więc trzeba było uderzyć gdzie indziej.Sasha Strunin ze słodkiej dziewczynki zmieniła się w ostrą babkę. Wraz z kolegą z zespołu The Jet Set chciała zabłysnąć również na Eurowizji, ale tu też nie wyszło.

 

Zatroskany tata i jednocześnie menadżer piosenkarki szukał innych sposobów na promowanie talentu i urody córki. Tym sposobemSasha Strunin znalazła się w programie "Big Brother". Powiedziała coś na temat swojego dziewictwa i panowie zaczęli patrzeć na nią łapczywym wzrokiem. Tata nie wytrzymał i zabrał ją stamtąd. Ale to nie koniec. W programie Saszka poznała niejakiego Marcina Najmana. 10 lat starszy bokser zawrócił jej na chwilę w głowie, ale na wizerunku pozostawił nieusuwalną szramę.

 

 

Tego ojciec znieść nie mógł. Jak donosi dzisiejszy "Fakt", wywiózł Sashę do Rosji, skąd pochodzi jej rodzina. Znajomy powiedział, że ojciec zamknął Saszę i kazał jej przemyśleć swoje zachowanie. On sam będzie obmyślał dalszy plan podboju świata.

 

Czy to aby nie porwanie?