Walentynki!

To święto na dobre u nas zagościło! I bardzo dobrze. Kiedy wokół zimno, brzydko i szaro, nagle 14 lutego następuje eksplozja uczuć.

 

To bardzo miłe, pełne uroku święto! Wszędzie roi się od czerwonych serduszek, słodkich pluszaków i kwiatów. I co najważniejsze - w ten jeden dzień temperatura wzrasta o parę stopni - przez nagromadzenie ciepłych uczuć! Jeśli więc należysz do tych szczęściar, które mają właśnie u boku swoją parę, od jakiegoś czasu, bądź całkiem od niedawna - koniecznie tego dnia okaż mu swoje uczucia! Istnieje co najmniej kilka sposobów, aby w ten dzień uczcić Wasze uczucie:

 

- miłe prezenty - niespodzianki - w sklepach aż roi się od nich - słodkie misiaczki, pluszowe serduszka, szorty w misiaczki, kubeczki z napisem "kocham cię" - nie chodzi o ich wartość materialną, ale o to, co oznaczają ;)

 

- zamów swojemu chłopakowi jego ulubioną piosenkę w radiowej audycji - ze specjalną dedykacją, albo nagraj płytę z waszymi ukochanymi piosenkami, możesz też ustawić mu w telefonie waszą piosenkę jako dzwonek, który zabrzmi, gdy będziesz do niego telefonować

 

- upiecz ciasteczka w kształcie serduszek, jeśli jest łasuchem, albo upiecz pizzę w kształcie serca, a jeśli razem chodzicie do szkoły przynieś mu śniadanko z liścikiem miłosnym między kanapką i jabłkiem

 

- nie zapominaj o tradycyjnej kartce walentynkowej - może być nowoczesna, wysłana przez internet, albo tradycyjna wręczona osobiście. Na pewno też będzie mu miło, jeśli tradycyjnie wyślesz mu ją pocztą, a on znajdzie ją w swojej skrzynce!

 

- jeśli planujecie wypad do kina lub kawiarni, pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji - w tym dniu wiele osób świętuje w taki sposób i brak wolnych miejsc może niepotrzebnie popsuć Wam humory

 

- ogłoś światu swoje uczucie - np. w gazecie - wyślij swoje życzenia do gazety, a następnie wręcz mu ją, niech odszuka, które są od Ciebie - pamiętaj, żeby życzenia były charakterystyczne, bo życzeń "od myszki dla misia" może być dużo!

 

- zaskocz go - wymyśl coś, czego się w ogóle nie spodziewa - świeże truskawki w środku zimy, wypad na gokarty albo gra o której marzył!

 


Istniej mnóstwo sposobów na spędzenie tego dnia - Wy na pewno znajdziecie taki, który sprawi, że będziecie się świetnie bawić i miło wspominać ten dzień.

 

Jakie macie plany na Walentynki?

 

Czy w Walentynki można się dobrze bawić będąc singlem? Tak! Zajrzyj jutro na Kotka!

 

 

 

 

Więcej o: