Cichopek i Respondek dostali programy w Polsacie!

Jednak nie będzie tak krucho z pracą. Kasia Cichopek poprowadzi program "Gra wstępna".
Nowy program Cichopek Jednak nie będzie tak krucho z pracą. Kasia Cichopek poprowadzi nowy program Polsatu pt. "Gra wstępna". Program będzie oparty na formacie "Foreplay". Będzie to program o tym, jak podrywają Polacy. Kasia Cichopek poprowadzi program "Gra wstępna". W warszawskim klubie Capitol odbyła się impreza, podczas której stacja Polsat przedstawiła swoją wiosenną ramówkę. Część oficjalną prowadziła Kasia Cichopek oraz Joanna Liszowska. Obecność Kasi zdziwiła przybyłych gości, bowiem, jak wiadomo, aktorka straciła pracę przy "Jak oni śpiewają" na rzecz Liszowskiej. Po paru minutach wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, ponieważ okazało się, że Kasia poprowadzi nowy program Polsatu pt. "Gra wstępna". Program będzie oparty na izraelskim formacie "Foreplay". Jeśli podobała Wam się "Randka w ciemno", to i "Gra wstępna" powinna Wam przypaść do gustu. Będzie to program o tym, jak podrywają Polacy. Wiosną Polsat wyemituje oczywiście znane już seriale takie jak "Samo życie", "Rodzina zastępcza", "Tylko miłość" czy "Pierwszą miłość", gdzie w postać policjanta wcieli się Rafał Mroczek. Wczoraj potwierdziła się też informacja, że gospodarzem kontrowersyjnego teleturnieju "Moment prawdy" będzie Zygmunt Chajzer. Z kolei zwycięzca programu "Jak oni śpiewają" Krzysztof Respondek poprowadzi program "Najśmieszniejsze momenty świata", w którym będą pokazywane amatorskie filmy, ukazujące zabawne zdarzenia wynikające z ludzkiej głupoty lub zwyczajnej naiwności. Kolejną nowością jest serial "Synowie", w którym jedną z głównych ról zagra Agata Kulesza. Wbrew temu co ostatnio donosiły niektóre gazety, Samuel Palmer nie weźmie udziału w piątej edycji "Jak oni śpiewają". Po przedstawieniu ramówki rozpoczęła się część nieoficjalna imprezy. Swój koncert dał Artur Chamski, który jest jedynym zwycięzcą "Jak oni śpiewają" poważnie myślącym o karierze muzycznej.

 

W warszawskim klubie Capitol odbyła się impreza, podczas której stacja Polsat przedstawiła swoją wiosenną ramówkę. Część oficjalną prowadziła Kasia Cichopek oraz Joanna Liszowska. Obecność Kasi zdziwiła przybyłych gości, bowiem, jak wiadomo, aktorka straciła pracę przy "Jak oni śpiewają" na rzecz Liszowskiej. Po paru minutach wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, ponieważ okazało się, że Kasia poprowadzi nowy program Polsatu pt. "Gra wstępna".

 

 

Program będzie oparty na izraelskim formacie "Foreplay". Jeśli podobała Wam się "Randka w ciemno", to i "Gra wstępna" powinna Wam przypaść do gustu. Będzie to program o tym, jak podrywają Polacy.

 

Wiosną Polsat wyemituje oczywiście znane już seriale takie jak "Samo życie", "Rodzina zastępcza", "Tylko miłość" czy "Pierwszą miłość", gdzie w postać policjanta wcieli się Rafał Mroczek. Wczoraj potwierdziła się też informacja, że gospodarzem kontrowersyjnego teleturnieju "Moment prawdy" będzie Zygmunt Chajzer.

 

 

Z kolei zwycięzca programu "Jak oni śpiewają" Krzysztof Respondek poprowadzi program "Najśmieszniejsze momenty świata", w którym będą pokazywane amatorskie filmy, ukazujące zabawne zdarzenia wynikające z ludzkiej głupoty lub zwyczajnej naiwności. Kolejną nowością jest serial "Synowie", w którym jedną z głównych ról zagra Agata Kulesza.

 

Wbrew temu co ostatnio donosiły niektóre gazety, Samuel Palmer nie weźmie udziału w piątej edycji "Jak oni śpiewają".Po przedstawieniu ramówki rozpoczęła się część nieoficjalna imprezy. Swój koncert dał Artur Chamski, który jest jedynym zwycięzcą "Jak oni śpiewają" poważnie myślącym o karierze muzycznej.