Jak znaleźć faceta?

I czy w ogóle trzeba go szukać?

 

Zbliżają się Walentynki - wszędzie wokół widzisz szczęśliwe, spacerujące za rękę zakochane pary, serduszka, filmy o miłości i wpadasz w coraz się większe przygnębienie, że Ty wciąż jesteś sama?! Masz dość samotnych wieczorów, tego, że nie masz z kim iść do kina i do kogo się przytulić. Każdy kiedyś to przeżywał!


Jeśli jednak masz kogoś, na czyj widok Twoje serce bije szybciej, spróbuj dać mu znak, że nie jest Ci obojętny. Nie jest to łatwe, szczególnie, jeśli jesteś nieśmiała. Spróbuj zacząć błahą rozmowę, o czymkolwiek, znajdź się w pobliżu, kiedy masz dobry pretekst do rozmowy, np. na imprezie u wspólnych znajomych. Zagadnij go np. o muzyce, którą puścił gospodarz. Dowiedz się, czym się interesuje, jakie ma hobby. Jeśli podejrzewasz, że Ty też nie jesteś mu obojętna, daj mu subtelnie znać, że odwzajemniasz jego uczucia - czasem wystarczy uśmiech, czy ciepłe spojrzenie.

 

 


Walentynki to także doskonały moment, aby się odważyć i odkryć przed nim swoje uczucie. Wysyłając kartkę możesz wyznać, że nie jest Ci obojętny. To również wymaga odwagi! Jeśli nie możesz się na to zdobyć, możesz wysłać mu anonimową kartkę, być może on zacznie bardziej się rozglądać, i dostrzeże, że Ci się podoba?


Jeżeli nikt do tej pory nie przyciągnął Twojej uwagi, nie szukaj miłości na siłę, ale też nie zamykaj się w domu, tam naprawdę trudno poznać kogoś nowego! Spotykaj się z przyjaciółmi, chodź na imprezy. Nie zapominaj też o sobie - dbaj o siebie, los płata różne figle, i miłość może znaleźć Cię w najmniej oczekiwanym miejscu - w autobusie, na poczcie, w szkole, albo w poczekalni u dentysty! A może w tym roku to Ty znajdziesz w skrzynce wymarzoną walentynkę?

 


Pamiętaj, gdzieś tam, daleko, albo zupełnie blisko, chodzi po świecie ten wymarzony jeden jedyny przeznaczony Ci facet i prędzej czy później na pewno Wasze drogi się skrzyżują! Znając życie, będzie to pewnie najmniej spodziewany moment! Bądź gotowa ;)

 

Jak myślisz, czy Walentynki to dobra okazja, by wyznać swoje uczucie?

 

 

Więcej o: