Młoda Ona, stary On - nowy trend wśród gwiazd?

Mężczyzna w pewnym wieku stwierdza, że czegoś mu brakuje. Czego? Powiewu świeżości, nowych wyzwań i kto wie, czego jeszcze. Najprostszym sposobem do podbudowania swojej męskości jest zmiana kobiety na młodszy model.

 

Od tygodnia prasa brukowa żyje tylko jednym - były premier Kazimierz Marcinkiewicz porzucił żonę i czwórkę dzieci i związał się z kobietą, która z powodzeniem mogłaby być jego córką. Żeby całej sprawie dodać pikanterii, Marcinkiewicz dobrowolnie zgłosił się do jednego z tabloidów i opowiedział o rodzącym się w nim na nowo uczuciu, planowanych zaręczynach i motylach w brzuchu. Sprawą oburzone były nie tylko środowiska konserwatywne, lecz także zwykli ludzie. Choć nie wszyscy...

 

fot. Super Expres//27/01/2009

 

Romans Marcinkiewicza podzielił Polaków

 

W środę (4. lutego) jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja, że wzór cnót, wielokrotny mistrz olimpijski, wierny mąż i ojciec również skrywa pewien sekret. Robert Korzeniowski rozstał się z żoną i związał się z inną kobietą. "Super Express" z miejsca określił to "plagą Marcinkiewicza". Korzeniowski pojawił się z nową kobietą na Gali Mistrzów Sportu. Sam bawił się nieźle, ale jego żonie nie jest do śmiechu:

 

Robert już nie mieszka z rodziną... Nie mogę o tym mówić, to dla mnie zbyt ciężkie przeżycie - wyznała w dzisiejszym Super Expressie Agnieszka Korzeniowska

 

Ciekawe, czy Robert Korzeniowski zastanowił się, jak taka duża życiowa zmiana może wpłynąć na jego nienaganny wizerunek.

 

 

Takich dylematów z pewnością nie miał Piotr Rubik, który od niedawna jest szczęśliwym mężem młodziutkiej Agaty Paskudzkiej. W tym przypadku nie doszło do spektakularnych rozstań z byłą żoną, zdrad z pierwszych stron gazet czy podobnych historii. Jedynym dość kontrowersyjnym aspektem związku kompozytora sacro-polo i studentki dziennikarstwa jest różnica wieku. Ona ma 23 lata, a on 41. Mimo to mają gdzieś plotki na swój temat i obecnie oczekują swojego pierwszego dziecka.

 

 

Głośne rozstanie poprzedziło natomiast nową miłość Cezarego Pazury. Znany aktor rozstał się ze swoją żoną, by w krótkim czasie związać się z młodziutką Edytą Zając, którą poznał w pociągu. Opinia publiczna nie dała mu żyć. Wierni fani aktora stracili do niego szacunek, a i sprawy zawodowe jakoś przestały się układać. Na przekór wszystkiemu Cezary Pazura twierdzi, że jest szczęśliwy, a już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem.

 

 

Jednym z ostatnich bohaterów oper mydlanych pt. "zostawiam żonę dla młodszej" jest gwiazda konferansjerki Krzysztof Ibisz. Jego pierwszy ślub transmitowała telewizja i małżeństwo szybko się skończyło. Drugi odbył się bez takich fajerwerków, ale to też nie zapewniło mu trwałości. Ostatnimi czasy Krzysztof Ibisz prowadza się z młodziutką asystentką. Jednak ten związek również może okazać się bez szans, gdyż ojciec dziewczyny na łamach "Faktu" wyraził swoją dezaprobatę dla nowego "chłopaka" córki.

 

- Wychowałem ją na porządną dziewczynę. Nie mogę patrzeć, jak marnuje sobie życie u boku kogoś, z kim nie czeka ją żadna przyszłość. Przecież to rozwodnik, któremu rozpada się już drugie małżeństwo! Moja córka zasługuje na kogoś lepszego niż podstarzały lowelas, który wykorzysta ją i porzuci" - powiedział "Faktowi" zatroskany ojciec.

 

 

Jednym się układa z młodszymi partnerkami, innym nie. Jaki jest sposób na utrzymanie szczęśliwego związku w rozrywce? Stary show-biznesowy wyjadacz, Zbigniew Wodecki, zdradza swoje sposoby na szczęśliwe pożycie:

 

- To jest zupełnie inne życie. Moim zdaniem lepiej, żeby dwie osoby nie pochodziły z tego samego środowiska. A jeśli już pochodzą, to broń Boże nie powinny razem pracować. To na początku może się wydawać bardzo atrakcyjne, ale zaczną się pojawiać niewinne uwagi, które z czasem mogą się przekształcić w ostre kłótnie. Poza tym lepiej, żeby jednak była ta nutka tajemniczości. Cóż może być bardziej podniecającego?

 

 

Stary ale jary? | wideo

 

Z pewnością nic.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

Robert Korzeniowski zostawił żonę

 

Matka Marcinkiewicz: Mój syn jest głupi

 

Piotr Rubik sprzedał swój ślub za 200 tysięcy

 

Cezary Pazura chce się ożenić z małolatą?

 

Asystentka Ibisza namawia go na rozwód?